gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To żeś mi wyjaśnił
Ps. Tylko czy w połowie sezonu dostałby z 10 upgrade?
0
Ciekawa pierdoła, jak myślicie. Jakby załóżmy zawodnik pokroju np. A dajmy na to naszego Aleni, nagle wystrzelił forma życia i zgarnąłby złotą piłkę, co by zrobili w Fifie z jego overallem? :D
Załóżmy zawodnik ovr 78 dostaje złota piłkę i co wtedy? :D
Bez spiny proszę oczywiście:P
3
Ah ten Marek Mostowiak
0
Daj linka do tej relacji ;P
0
Daj linka do tej relacji czy tam streama :D
0
Tylko czy to jest takie niemożliwe? Wiadomo, City jest najmocniejsze w Anglii. Ale jakąś zadyszka u Manchesteru, dobra forma Live i wygrana w bezpośrednim starciu jest możliwe. Będzie ciężko, ale widzę szansę. Co innego jakby to powiedział Lukaku, ale Liverpoolu nie skreślam
22
Robben w Holandii ;P
0
Odpowiedzieli powyżej ;P
1
Oficjalnie: Arjen Robben po sezonie odchodzi z Bayernu
2
Tylko, że jakość tuszu też ma znaczenie a wątpię, żeby za taką kwotę całego rękawa były dobrej jakości. Zobaczymy po latach jak będzie wyglądał:D
800 zł jeśli by zrobił przedramię to spoko, ale cały rękaw to trochę podejrzane jak dla mnie. Nie sugeruje nic, więc bez spinki ale ja bym się nie zdecydował;D
1
Tylko, że ostatnio ja mam tylko nagrody rzeczowe A on tylko kody :D
2
Był ktoś taki, kojarzę. Nawet mieszkałem kiedyś na tym osiedlu ale odkąd się przeprowadziłem na obrzeża miasta nie jestem na bieżąco i nie wiem czy dalej dziabie:D
1
Mam pytanie odnośnie Graliga. (Tak jestem przewrazliwiony na tym punkcie)
Jak to jest, że mam napisane, że należę do klubu Premium, jak nie zapisywalem się do niego i nie podawałem żadnego imienia i nazwiska. Poza tym kolega ma do wygrania kod na tydzień Polsatu Premium A ja mam czapkę, wczoraj szalik, a on ciągle te kody:)
2
Cały rękaw to Gdzieś 5 sesji. Sesja w porządnym salonie to 600 zł więc około 3 tysi musisz liczyć
Ps. Oczywiście 600 zł za sesję to nie jest jakiś najwyższy poziom ale na pewno już porządny
0
Ta zjada Mbappe na luzie i ogólnie lepszy niż Neymar, jak ogarnie psyche to lepszy niż Messi na luzie
0
Mam pytanie do znawcow telefonów lub kogoś kto miał ten problem
Przedwczoraj w telefonie Samsung Galaxy J3 2017 miałem aktualizację systemową.
Od tamtej pory telefon mi się wyłącza po około 2 minutach grania w jakąkolwiek grę. Miał ktoś coś podobnego lub wie, w czym może tkwić problem?
0
"Adrien Rabiot doszedł do porozumienia z Barceloną w sprawie indywidualnego kontraktu" - informuje RAI Sport. Rabiotowi 30 czerwca 2019 wygasa umowa. Wspomniane źródło informuje, że 23 latek będziee zarabiał około 13 mln euro netto rocznie.
2
W niedzielę najwięcej nauki byku
1
United to nie ma najmniejszych szans na tytuł, pozostaje walka o czwórkę i to max:D
2
Hahahahahah A ty bez bana Jeszcze hahahaha
Ps. Hahahahaah
0
Wilder spokojnie myślę da radę:)
0
Może.i jest to podrzędna gala ale sama obecność Shoguna, Juniora dos Santosa sprawia, że wybieram tą galę. Ale wiadomo, kwestia gustu i nikomu nie zabraniam oglądać KSW:D
0
Wiesz co, nie powiem ci tego bo nie planuje oglądać na streamie tylko w tv. Ale jeśli będę coś wiedziała to podeślę linka tak samo jak Fafikowi:)
0
Myślę, że poziom UFC jest o wiele wiele wyższy niż KSW i jeśli miałbym wybierać co obejrzeć to bez wątpienia UFC:)
0
Na Polsat sport leci na pewno główna karta ale jak coś to podeślę:D
1
W nocy UFC obejrzyj mordko bo tego nie warto. Pozdrawiam cieplutko
0
Możliwe, wiesz. Zawodnicy w różnym wieku już schodzą z pewnego poziomu. Casillas też nie był jakiś stary jak zszedł że swojego poziomu A np. Buffon gra cały czas
1
Moim zdaniem jego czas już po prostu minął:)
Tak jak kiedyś Casillasa:)
5
Ja również ich rozumiem w sumie. Ciężka sprawa.
0
Niedawno Fabian też miał więc to nie wyznacznik :D
Osobiście bardziej cenię Edersona niż Alissona ale wiadomo, to moje zdanie :D