La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 532 Culés

5

Modric jest genialny, jak ja gościa uwielbiam.
Modric vs Rosja
89 podań ze skutecznością (88%)
4 kluczowe podania
16 na 18 udanych długich piłek
8 udanych dryblingow (na 10 prób)

konto usunięte

1

@D10SLEO najlepszy pomocnik na świecie

konto usunięte

4

@D10SLEO Co? Hahahaha taki 33 letni modrić ledwo co się po boisku poruszał.

15

@Thanos No z tym "najlepszy" mógłbym polemizować, ale na pewno jeden z najlepszych.

konto usunięte

1

@KamQiX polemizuj

konto usunięte

1

@Socjopata Ledwo sie ruszal ? To chyba przegladales swoje przegrane kupony w czasie dogrywki jak sam przedzieral sie pod pole karne na szybkosci ze swojej polowy

1

@D10SLEO Ale karne to ma słabsze niż ktokolwiek inny

konto usunięte

0

@xNF Spójrz na dół misiek

0

@Thanos Kiedyś byli lepsi i dziś też są.

3

@Thanos Np. Coutinho, De Bruyne

konto usunięte

1

@KamQiX Porownywac Coutinho do Modricia to juz trzeba wstydu nie miec.

1

@Thanos Dlaczego? Rozjaśnij

Komentarz usunięty

konto usunięte

0

@gorgota Modric to pomocnik kompletny, grajacy zarowno w ofensywie, jak i defensywie. Zawodnik, ktory w fantastyczny sposob reguluje tempo gry, raz zwalniajac, raz przyspieszajac tempo. Zawodnik, ktory gdy patrzysz na jego gre, to masz wrazenie, ze wszystko robi dobrze. Fantastyczny technicznie, ze swietnym dryblingiem, swietnym krotkim i dlugim podaniu, swietnym strzale z dystansu i bardzo solidnej grze w destrukcji.

Coutinho z drugiej strony to swietny ofensywny pomocnik, ktorego atutami jest drybling, strzal z dystansu i ostatnie podanie. Jest fatalny w grze obronnej, ma za duzo strat i decyzje, ktore podejmuje, sa bardzo czesto zle. Wczoraj oprocz tej cudownej asysty i dobrego drugiego podania nie zrobil nic. Ciagle schodzil na te swoja prawa noge i probowal strzalu - coz za zaskoczenie!

konto usunięte

0

@Thanos Ta twoja genialna obrona modricia :d było widać w meczu z Dania czy choćby w Grupie gdzie to na brakach ivana opierała się gra.
modrić ustwiony nisko się meczy i nie potrafi tam grac.

konto usunięte

1

@MarioVeB! Na barkach Ivana opierala sie gra - ha ha ha

0

@Thanos Jakbyś napisał, że Modrić to najlepszy środkowy pomocnik to bym nie porównywał go z Coutinho, ale napisałeś, że Modrić jest najlepszym pomocnikiem, więc miałem pełne prawo porównać go do Coutinho.

0

@Thanos "Na barkach Ivana opierala sie gra - ha ha ha"

Dobra, teraz to już żałosne... Myślałem, że podyskutujemy.

konto usunięte

0

@KamQiX Imo Coutinho powinien grac w Barcelonie na lewym ataku. Ma jednak za duzo strat i nie potrafi regulowac tempa gry, zeby grac w pomocy.

konto usunięte

0

@KamQiX No ale jak mam inaczej na to zareagowac? Gosc zarzuca mi smieszna obrone Modricia, sam nie pisząc nic i odpowiadając w taki sposob. Rakitic mial jeden fenomenalny mecz z Argentyna. W pozostalych byl solidny (z Dania zagral slabo, ale tak jak i Modric), ale jednak widac, ze to zawodnik Realu jest tym gosciem, do ktorego sie gra i to ten ma rozgrywac. No dajcie spokój.

konto usunięte

0

@Thanos Do Ciebie nie dociera czym jest ofensywny pomocnik? aż takie masz brakki ignorancie? To ,że Cou jest ofensywnym pomocnikiem ,a ty tu dałeś modricia... typowe jak na halowca.

Skoro już dzielisz pozycje to modric najlepszym pomocnikiem ogólnie nie jest.
Takiego De Bruyne cenie 100 x bardziej.

konto usunięte

0

@MarioVeB! jestem fanem Barcy, ignorancie

i ty w ogole nie wiesz o czym rozmawiamy

konto usunięte

0

@KamQiX Na Rakiticiu nie opiera się gra żadnego zespołu. A Coutinho to skrzydłowy lub ofensywny pomocnik, a Modrić nie gra na tych pozycjach, ma inne zalety i role.

konto usunięte

0

@Thanos Z Kibicem Barcy to ty nie masz nic wspólnego .co pokazuje historia twoich komentarzy i tylko slepy tego nie zauważy.
Do tego nowe konto ,a komentarze w jednym tonie. za każdym razem umniejszające piłkarzowi Barcy
wiec skończ odstawiać tą szopke.

konto usunięte

0

@MarioVeB! malo mnie interesuje co masz do powiedzenia, halowcu

0

@Rzetafi ...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?