gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Fortuna polecam. Możesz założyć konto bez skany dowodu tylko okazujac go w punkcie. Nie wiem jak u STSów ale Fortuny nigdy bym nie zmienił
Ps. Możesz wpisać ten numer jako polecającego: 3010004885890
;d
0
Z Chelsea do Legii... Co za regres
0
Według Flashscore Vermy nawet na ławce nie ma
0
A Rulli nie powołany czy jak? Czemu on nie broni?
4
Uważam że Milik w przodzie A Zieliński za Góralskiego
0
Szczerze dużo bardziej cenie Edersona. Alisson... Kurde no po prostu średnio to lubię i nie widzę w nim tego co mówią o nim inni
1
Wie może ktoś jakie w Fifie 18 są cele na sezon (Miejsce w lidze, puchary) w drużynach AS Romy, Milanu i Lecha Poznań? :)
0
Ten Alisson dla mnie mega przereklamowany
1
I tak będzie że druga bramka Ronaldo lepsza
0
Pozdro!
0
Całe szczescie haha
0
Haha zdążyłem edytować xd
0
Osobiście chciałbym ter Stegena :D
Mój ulubiony zawodnik :D
0
No widzisz A mi akurat nawijka Taco nie podoba się ani trochę:) Bez spiny jak cos :) Pozdro :)
0
Nie chce się mądrzyć ale on od 2015 gra w Juve
Ps. Sory już kumam xd
2
Poda niecelnie lub źle przyjmie i znowu go wywalą. Nie można brać takich komentarzy poważnie;D
1
I takie podejście mnie właśnie wkurza. Słucham newschoola a do patoli mi baaaardzo daleko. Czy normalnemu czlowiekowi muzyka nie może się po prostu podobać? Jeśli wpada w ucho to znaczy że się jest patologią?
Ps. Ten kawałek siadl mi bardzo średnio. Chociaż te teksty jak np. Z Ballottelim spoko
0
Pytałem to zaczęli wstawiać stare utwory jakby pytania nie rozumieli ;D
0
Co jeśli dwie lub więcej drużyn mają tyle samo punktów? FIFA ustaliła szereg kryteriów, które będą determinować kolejność. Przedstawiają się one następująco:
1. Różnica bramek ze wszystkich meczów grupowych,
2. Liczba bramek zdobytych we wszystkich meczach grupowych,
3. Liczba punktów uzyskanych w bezpośrednich meczach pomiędzy zainteresowanymi drużynami,
4. Różnica bramek z bezpośrednich meczów pomiędzy zainteresowanymi drużynami,
5. Liczba bramek zdobytych w bezpośrednich meczach pomiędzy zainteresowanymi drużynami,
6. Mniejsza liczba punktów minusowych w klasyfikacji Fair Play we wszystkich meczach grupowych,
7. Losowanie drużyn przeprowadzone przez Komitet Organizacyjny FIFA.
Słowo wyjaśnienia należy się punktowi numer 6. Klasyfikacja Fair Play oparta jest na minusowych punktach, które dany zespół zbiera po przez żółte i czerwone kartki. FIFA ustaliła następującą punktację:
- żółta kartka - minus 1 punkt,
- czerwona kartka wynikająca z dwóch żółtych - minus 3 punkty,
- bezpośrednia czerwona kartka - minus 4 punkty
- żółta i bezpośrednia czerwona kartka - minus 5 punktów.
15
A pół godziny temu wywalali Rakiticia z Barcelony xd
5
Racja. Messi dla reprezentacji Polski jest średnio ważny
0
25 minut
6
Żółta dla Marciniaka
2
Sampaoli ,,Kurła ale jak to nie Messi?" Xd
Argentyna fajnie gra narazie
0
Ja byłem pierwszy który mu wypominal? Cofnij się do moich komentarzy i przekonaj się, że ja zawsze Szpaka bronie i uważam go za najlepszego Polskiego komentatora. Więc zanim coś zarzucisz, upewnij się, że masz podstawy.
10
Niektórzy to albo są albo udają niedorobionych i łapią za każde słówko Szpaka. Chyba logiczne, że miał na myśli że ta kara to dla niego nie jest cały majątek. Naprawdę wystarczy IQ wysokości temperatury ciała żeby to ogarnąć
1
Jak prostytutka ociera nie powiem co z brody xd
2
Najlepszy piłkarz w historii xdd
0
Ale że Suarez się nie zdenerwował to aż dziwne
1
Pierwsze słyszę.