gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Post wyżej hah
0
Kurła ludzie wy to go traktujecie jakby poklocil szatnie, był jestem i odszedł za darmo do Realu.
A on jest piłkarzem PSG...
Rozmawiajmy o tym gdy serio tam pójdzie.
0
Kurde dobry jesteś xdd
0
Też masz rację ale z drugiej strony złapac jakiegoś wirusa to nie problem. Może jestem przewrazliwiony przez tamtą sytuację i raczej moblinej nigdy nie pobiore :D
1
Bravo
Chiellini- De Ligt- Blind
Verratti-Medel - Vidal- Pulisić
Alexis- Cutrone- Robben
;D
0
Aktywnych - Jordan...
Kurła ludzie poczytajcie do końca
1
Ale okienko transferowe a Anglii jest chyba szybciej otwarte, chociaż jak teraz pomyślę to mój komentarz nie ma sensu więc sorry xd
0
Rozumiem :) A osobiście co Ty o tym sądzisz? :)
1
Poszło:D
Ciekawe czy dużo ludzi korzysta z banku przez telefon. Ja osobiście się boję bo mają mniejsze zabezpieczenia A mojego wujka ukradli (co prawda w Holandii) na 7tys. Euro
1
A ja bym dał Kloppa
0
Bednarek. Zagrał dobre spotkanie lecz bez fajerwerków. Dobrze się zapowiada i oby rozwijał dalej:)
0
To ten zawodnik awareness is The Key? ;P
2
Mamy medal kurła
12
A wybiegani bo codziennie po 30 km w jedną stronę po wodę chodzą xd
0
Napisz komentarz ,,Co sądzicie o PiS?" I zobaczysz;D
15
Oj Gryzek zaraz będzie ban za prowokacyjny avem
0
No właśnie zawsze pierwsze skojarzenie z nim mam xd
0
Wyciął bodajże Freda i chyba nie da rady zagrać na mundialu
0
Jasne skoro to oglądałeś to Ci wierzę. Ja jedynie te mecze co oglądałem to tak wnioskuje :)
0
A na mnie szczerze jakoś ten Allison wrażenie wielkiego nie zrobił. Chociaż fakt że widziałem go w około 10 meczach tylko
4
Jarosław Polskę zbaw xd
1
Hahaha dobre :D
0
Ja wiem, że mnie na taczkach wywiozą bo większość nie lubi raperów z newschoolu. Ale te porównania do piłkarzy serio są fajne ;D
0
Ale to oficjalne info ;D
0
Kurła to były czasy
4
Jak dla mnie ten Mundial będzie wyjątkowo słaby dla.Niemcow i odpadną we wczesnej fazie :D Takie mam przeczucie bo to już nie są Niemcy z 2014
2
W tym roku zdecydowanie ViscaBarca123 :) Poza tym hen0x tez dobra opcja :)
1
PSG by to przegrało xd
0
Underek 26,5 W tym secie jak w masło Haha:D
0
Nie ma szans żeby on pojechał