0

Post wyżej hah

0

Kurła ludzie wy to go traktujecie jakby poklocil szatnie, był jestem i odszedł za darmo do Realu.

A on jest piłkarzem PSG...
Rozmawiajmy o tym gdy serio tam pójdzie.

0

Kurde dobry jesteś xdd

0

Też masz rację ale z drugiej strony złapac jakiegoś wirusa to nie problem. Może jestem przewrazliwiony przez tamtą sytuację i raczej moblinej nigdy nie pobiore :D

1

Bravo
Chiellini- De Ligt- Blind
Verratti-Medel - Vidal- Pulisić
Alexis- Cutrone- Robben
;D

0

Aktywnych - Jordan...
Kurła ludzie poczytajcie do końca

1

Ale okienko transferowe a Anglii jest chyba szybciej otwarte, chociaż jak teraz pomyślę to mój komentarz nie ma sensu więc sorry xd

0

Rozumiem :) A osobiście co Ty o tym sądzisz? :)

1

Poszło:D
Ciekawe czy dużo ludzi korzysta z banku przez telefon. Ja osobiście się boję bo mają mniejsze zabezpieczenia A mojego wujka ukradli (co prawda w Holandii) na 7tys. Euro

1

A ja bym dał Kloppa

0

Bednarek. Zagrał dobre spotkanie lecz bez fajerwerków. Dobrze się zapowiada i oby rozwijał dalej:)

0

To ten zawodnik awareness is The Key? ;P

2

Mamy medal kurła

12

A wybiegani bo codziennie po 30 km w jedną stronę po wodę chodzą xd

0

Napisz komentarz ,,Co sądzicie o PiS?" I zobaczysz;D

15

Oj Gryzek zaraz będzie ban za prowokacyjny avem

0

No właśnie zawsze pierwsze skojarzenie z nim mam xd

0

Wyciął bodajże Freda i chyba nie da rady zagrać na mundialu

0

Jasne skoro to oglądałeś to Ci wierzę. Ja jedynie te mecze co oglądałem to tak wnioskuje :)

0

A na mnie szczerze jakoś ten Allison wrażenie wielkiego nie zrobił. Chociaż fakt że widziałem go w około 10 meczach tylko

4

Jarosław Polskę zbaw xd

1

Hahaha dobre :D

0


Ja wiem, że mnie na taczkach wywiozą bo większość nie lubi raperów z newschoolu. Ale te porównania do piłkarzy serio są fajne ;D

0

Ale to oficjalne info ;D

0

Kurła to były czasy

4

Jak dla mnie ten Mundial będzie wyjątkowo słaby dla.Niemcow i odpadną we wczesnej fazie :D Takie mam przeczucie bo to już nie są Niemcy z 2014

2

W tym roku zdecydowanie ViscaBarca123 :) Poza tym hen0x tez dobra opcja :)

1

PSG by to przegrało xd

0

Underek 26,5 W tym secie jak w masło Haha:D

0

Nie ma szans żeby on pojechał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?