gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
W tym kraju to wystarczy grać w piłkę aby być ekspertem. Dlatego 3/4 Rambli to eksperci
0
Mam inaczej ba imię ale wczoraj 250 ziko na plus więc polecam moje usługi
4
Najlepsze jest to,że starą zmywarka miała 24 lata A rok później nowa miała 19. Nieźle te murzyny konstruują, że z roku na rok wynalazek 5 lat młodszy;D
6
Wymienić na nowszy model nabiera innego znaczenia;P
0
To co mówisz to racja. Ale z drugiej strony. Czy tej samej gadki nie ma Co domu? Jest tam uwielbiany mimo wszystko więc po co ma odchodzic? Zarabia dużo, rodzinę wykarmi. A tylko w Realu tak naprawdę może zdobyć ZP bo drużyna mu pomoże
0
Hehe dobre;D Tylko takie z nosaczem zrobić;P
0
Chyba Cavani zamiast Cristiano:) Ronaldo nie przejdzie pewnie nigdzie
0
Dziękuję bardzo :)
0
Trzeba mieć xbox live Gold żeby to pobrać? I czy jest single Player? :)
1
Mam na PKO bank Polski i polecam :)
1
Jak to Co? Coutinho na wypożyczenie a Douglas do podstawy ;P
1
Przez chwilę myślałem o tym Niemcu xd
0
Widzę po raz pierwszy bo wcale nie było że 150 razy
0
Ale miło im się wtedy robi na pewno ;p
0
Moja ciocia 32 lata z dzieckiem na ręku i w wózku została zapytana ;P
0
Ja mam dokładnie to samo ;p
0
Haha dokładnie;D
16
A niech gra. I chciałbym żeby przez jego błąd odpadli w 1/8 lub coś takiego. Denerwuje mnie granie za nazwisko
0
Podobno bana dostał :/
0
Tak. Już rok temu go,,wyczaiłem" i do tej pory chłopak robi ciągły progres :)
0
Wprowadzili jednak to Premium? Hah
Można płacić smsem? Xd
0
Pić jeść kraść
Jak somsiad złodziej
Tylko pić jeść kraść
To jest lepsze ;D
3
Świetny pomysł. Nawet mógłbym to zamontować:)
0
Chyba jako trener bramkarzy.
0
Chociaż Niemiec nie wygrał
0
Jak to na pewno nie będzie bo brakować???
0
O co chodzi z tym? ;P
0
Co Pique zrobił? ;P
0
Chciałbym Bednarka na MŚ :)
I Wilczka :)
11
Czy Wam to naprawdę aż tak przeszkadza? Czy to już reguła żeby Szpaka krytykować? Dla mnie najlepszy polski komentator.