0

Zostanie po raz kolejny ,,ostatni sezon". Szczerze to nie wiem gdzie mógłby pójść żeby mieć szansę na ZP

4

Myślę, że trenerem zostanie Guti :) Chociaż chciałbym Wengera nie ukrywam ;D

1

Ta koncepcją to mnie rozwalił wtedy haha

0

To jest najgorsze niestety:/
Ale z farcikiem!

0

To będzie normalnie rozliczone ;D
Trzymam kciuki by strzelili;D
Gorzej dla mnie jest jak nie wejdzie pierwszy mecz niż ostatni ;P

0

Mecz musi być dokończony w ciągu 48h od przerwania, inaczej liczony po kursie 1.0

2

Mam talent i pełno w gaciach w ważnych meczach

0

Francja-Brazylia - Francja
Griezzman
Islandia
Messi
Niemcy

2

Sami Legioniści w tej Francji xd

0

Ale glaca to nawoskowana na błysk ;P

0

Że starych tytułów polecam Gang Dzikich Wieprzy :D

6

Huehuehueue śmieszne jak komentarz wyżej autorstwa mauerinho

8

Ej bez kitu uwierzylem po pierwszym przeczytaniu ;P

1

Po raz pierwszy w życiu spytam. Źródło? I nie zdjęcie z Internetu tylko powaznie

0

A może by tak Van Gaal do Realu? ;p

0

Pochettino podobno przedłużył umowę do 2023 A wątpię żeby odszedł od Kogutów bo ma tam naprawdę fajny projekt.
Lopetegui myślę, że nie odejdzie z kadry bo jest tam dopiero 2 lata. Chyba, że Hiszpanie by zawalił mundial kompletnie.
Loew chyba najbardziej realny z tej trójki:)

0

Kogo widzisz jako podium?

8

Jezu błagam żeby to był Wenger xd

0

Ten z Blaszczykowskim na wahadle i Piszczku na PŚO? Czy coś nowego się pojawiło?

0

A ja na PSX uwielbiałem Silent Hill 2 i Nightmare Creatures 2. A o Syphon Filter nie wspomnę;D
Kozackie gierki :D

0

Ofensywny pomocnik też ma ,,ciąg" na bramkę;P

0

A tu narzekanie, że Eriksen zbyt ofensywny

1

Chodziło mi o wymianę kibiców którzy skreślają Dembele że składu;P
Na to byś chyba poszedl? ;p

0

Na Verrattiego? Jestem na tak

0

Nie pykło bo to Lenglet A nie Langlet

1

De Gea też miał być za chudy:)

4

1

Żebym wypier*alał że szkoły

0

U mnie to samo. Jak dyrektor nie odwoła swoich słów to wypier*alam że szkoły

15

Trochę bez sensu. To tak jakby ,,Żebym odszedł z roboty muszą mnie wypie*dolic albo sam odejdę"

;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?