gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zostanie po raz kolejny ,,ostatni sezon". Szczerze to nie wiem gdzie mógłby pójść żeby mieć szansę na ZP
4
Myślę, że trenerem zostanie Guti :) Chociaż chciałbym Wengera nie ukrywam ;D
1
Ta koncepcją to mnie rozwalił wtedy haha
0
To jest najgorsze niestety:/
Ale z farcikiem!
0
To będzie normalnie rozliczone ;D
Trzymam kciuki by strzelili;D
Gorzej dla mnie jest jak nie wejdzie pierwszy mecz niż ostatni ;P
0
Mecz musi być dokończony w ciągu 48h od przerwania, inaczej liczony po kursie 1.0
2
Mam talent i pełno w gaciach w ważnych meczach
0
Francja-Brazylia - Francja
Griezzman
Islandia
Messi
Niemcy
2
Sami Legioniści w tej Francji xd
0
Ale glaca to nawoskowana na błysk ;P
0
Że starych tytułów polecam Gang Dzikich Wieprzy :D
6
Huehuehueue śmieszne jak komentarz wyżej autorstwa mauerinho
8
Ej bez kitu uwierzylem po pierwszym przeczytaniu ;P
1
Po raz pierwszy w życiu spytam. Źródło? I nie zdjęcie z Internetu tylko powaznie
0
A może by tak Van Gaal do Realu? ;p
0
Pochettino podobno przedłużył umowę do 2023 A wątpię żeby odszedł od Kogutów bo ma tam naprawdę fajny projekt.
Lopetegui myślę, że nie odejdzie z kadry bo jest tam dopiero 2 lata. Chyba, że Hiszpanie by zawalił mundial kompletnie.
Loew chyba najbardziej realny z tej trójki:)
0
Kogo widzisz jako podium?
8
Jezu błagam żeby to był Wenger xd
0
Ten z Blaszczykowskim na wahadle i Piszczku na PŚO? Czy coś nowego się pojawiło?
0
A ja na PSX uwielbiałem Silent Hill 2 i Nightmare Creatures 2. A o Syphon Filter nie wspomnę;D
Kozackie gierki :D
0
Ofensywny pomocnik też ma ,,ciąg" na bramkę;P
0
A tu narzekanie, że Eriksen zbyt ofensywny
1
Chodziło mi o wymianę kibiców którzy skreślają Dembele że składu;P
Na to byś chyba poszedl? ;p
0
Na Verrattiego? Jestem na tak
0
Nie pykło bo to Lenglet A nie Langlet
1
De Gea też miał być za chudy:)
4
Skoro mowa o żydach
https://zapodaj.net/59dad89c81dde.jpg.html
1
Żebym wypier*alał że szkoły
0
U mnie to samo. Jak dyrektor nie odwoła swoich słów to wypier*alam że szkoły
15
Trochę bez sensu. To tak jakby ,,Żebym odszedł z roboty muszą mnie wypie*dolic albo sam odejdę"
;P