gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech michał_20 Cię rowerem podrzuci :D
0
Taktyk.
5
Ja pie*dole. Pytanie poniżej poziomu Disco polo
1
Hahaha dobry jesteś z tym ringiem xd
0
Pucharu Króla chyba :)
0
Tak tak :).
2
Nie moge na tego człowieka patrzeć
0
Niech moc będzie z Tobą!:)
1
Dziękuję raz jeszcze. Pozdrawiam :)
0
Ja mam tradycyjne z aparatu bez żadnej edycji. Jestem spokojny. Dziękuje Ci bardzo i koledze wyżej :)
I przed wywołaniem będę miał podaną cenę? I mogę wywolać wszystkie naraz? Czy każde z osobna?
0
Rozumiem. W jaki sposób wyglądają te ograniczenia? Nie da rady po prostu wybranego zdjęcia w wybranym rozmiarze wywołać?
0
Znaczy ja chce tylko wywołać około 10 zdj po 99gr za sztukę, wszystko standardowe :)
I czy format JPEG będzie w porządku? :)
0
Dzięki bardzo. Nigdy tego nie robiłem a musze jutro pilnie powywoływać :)
0
Wazna sprawa!
Jutro musze wywolac pare zdjec w Rossmanie. Pytanie brzmi. Moge je miec na pendrivie czy musi być karta pamięci? :)
1
To juz jest od X czasu ;P
0
Serio mowisz czy żartujesz? Bo mnie zaciekawileś teraz. I na mobilnej wersji?
19
Wracając do Denisa. Wcale nie dziwi mnie jak wczoraj zagral. Od zawsze mowilem, że to świetny zawodnik. Nie wiem, czemu Valverde wcale na niego nie stawia. Początek sezonu mial swietny. To trybuny i gra w co 10 meczu. Z taką regularnością to i Messi by miał zjazd formy. Trzeba dać mu szansę bo ma wielki potencjał.
2
Nie zgadzam się z sprzedażą Suareza, Twoją obroną i tym, ze za 60 mln mozna fajnie ulozyc. Ale zdanie szanuje.
2
Po meczu ,,Tylko remis, pozostaje niedosyt"
7
http://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-6152216.html#comment-6152216
:)
3
Kurłaaaa Vamos!
3
Wstrzymajcie sie z żalami do ostatniego gwizdka. Nikt nie pamięta 88min w dzień kobiet rok temu? Wtedy tez nikt by nie pomyślał, że awansujemy.Nie skreślajcie nic dopóku piłka w grze.
0
Widze w tym ,,to jest najgorsze" ukryte 6x6 :P
1
Gra ktos moze w PES Card Collection? Mam pytanie :)
1
Oj mocy naprawde trzeba uzyc ;P
1
Hehe
0
Trzema zawodnikowi na prawej stronie chcess grac? Dybala, Messi. Di Maria
0
Ma juz rozegrane mecze w kadrze więc nie można. Jesli sie mylę to popraw mnie :)
0
Hahaha tez takie okreslenie jest prawidlowe xd
3
Ej to pisaly laski z mojej szkoły haha