La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1457 Culés

0

Wazna sprawa!
Jutro musze wywolac pare zdjec w Rossmanie. Pytanie brzmi. Moge je miec na pendrivie czy musi być karta pamięci? :)

1

@gorgota U mnie w Rossmanie normalnie jest wejście USB, także powinno być ok.

0

@Dzemik55 Dzięki bardzo. Nigdy tego nie robiłem a musze jutro pilnie powywoływać :)

0

@gorgota Ja też nie ale często bywam w Rossmanie i mijam tę maszynę i jest tam sporo możliwości: karta, USB, płyta, chyba nawet wejście micro USB żeby telefon podłączyć jest.

0

@gorgota Tak czytam o tym wywoływaniu w Rossmanie i mogą cię nieźle na kasę naciągnąć plus podobno przycinają zdjęcia.

0

@Dzemik55 Znaczy ja chce tylko wywołać około 10 zdj po 99gr za sztukę, wszystko standardowe :)
I czy format JPEG będzie w porządku? :)

0

@gorgota Ja często wywołuję tam fotki i musisz wiedzieć,że są tam spore ograniczenia co do przycinania.Czasami nie da rady zdjęcia przyciąć według własnych potrzeb.

Format JPEG - bez obaw.

0

@norbi77 Rozumiem. W jaki sposób wyglądają te ograniczenia? Nie da rady po prostu wybranego zdjęcia w wybranym rozmiarze wywołać?

0

@gorgota Masz tam podane wymiary i jeśli mówisz o zwykłych zdjęciach z aparatu/telefonu to nie powinno być problemu.Ja miałem zrobione na kompie "własne" i potrzebowałem krawędzie przyciąć.Wtedy urywało mi trochę.Dopiero jak rozmiar dostosowałem to było ok.

0

@norbi77 Ja mam tradycyjne z aparatu bez żadnej edycji. Jestem spokojny. Dziękuje Ci bardzo i koledze wyżej :)
I przed wywołaniem będę miał podaną cenę? I mogę wywolać wszystkie naraz? Czy każde z osobna?

0

@gorgota Tak.Wszystkie naraz.Wciskasz przy każdym ile sztuk...potem dajesz "kupuję" lub "dalej" (nie pamiętam) i drukuje :)
Kwota powinna być podana.

1

@norbi77 Dziękuję raz jeszcze. Pozdrawiam :)

1

@gorgota Spoko.
Niech moc będzie z Tobą :)

0

@norbi77 Niech moc będzie z Tobą!:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?