La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1525 Culés

1

http://www.footballuser.com/1678823/FC_Barcelona
Myślałem wczoraj jak zmiescic Griezmanna do naszego składu i mlim zdaniem nie ma szans, zeby Cou,Griez,Messi,Dembele i Luis grali razem na co dzień. Chyba, że w meczach w ktorych trzeba gomić wyniku. W tym wypadku oczywiscie Busi zadania defensywne. Mimo wszystko marzy mi sie transfer Griezmanna :)
Co myślicie o takim składzie na mecze, w ktorych trzeba gonic wynik, lub w przypadku przegrywania.
Takie luźne kminienie :)

konto usunięte

5

@gorgota Przy założeniu, że się nie ma nic do stracenia, a trzeba gonić, to może tak być.

konto usunięte

0

@gorgota http://www.footballuser.com/1678893/FC_Barcelona

Ale to i tak nie możliwe, bo Rakieta musiałby chcieć odejść. Ofiarą transferu Griezmanna będzie zapewne Dembele.

1

@Hegemon Tak tak, dokladnie o to mi chodzi ;D

0

@GregSTG Tez myślałem o tym, ale Messi nie bedzie musial juz sie cofac po piłkę więc rzuciłem go na Prawą :D
Moj sklad to oczywiscie w przypadku gonienia wyniku :D Ewentualnie gdy są potrzebne bramki :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?