La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 728 Culés

0

Pytanko do graczy Metina :v
Może ktoś gra z was aktualnie na świeżym serwerze ClassicMT2? :D Bo po latach postanowiłem sobie "popykać" w grę dzieciństwa w wolnym czasie :D

0

@marcinK0000 Szczerze? Daj spokój z tym serwerem jeśli chcesz coś na dłużej bo Classic to na Max 3 miesiące. Potem zamykają serwer i za parę miesięcy kolejna edycja i tak w kółko. Nie polecam go:) Grałem na Vesteris i mega, mega polecam:) Co prawda nie gram tam już z miesiąc z powodu nauki i braku czasu ale serwer świetny:)

konto usunięte

0

@marcinK0000 Nie polecam tykać tego... padnie za 2/3 miesiące, dymy i bugi będą jak na poprzednich wersjach Classica.

konto usunięte

1

@gorgota Ja właśnie zacząłem na nim grać, mega dopracowany. Jakieś tipy, jak łatwo zarobić?

0

@PrinceDamon Jeśli mówimy o Vesteris to hmmm. Na początek rób dzikie wzgórza (dungeon w m2) A potem wieżę orków. Poza tym drop medali konnych i sprzedawaj po 400 k. Jak coś to przypomnij mi się wieczorki3m na priv to wbije i dam Ci trochę kasy i jakieś fanty na początek :)

konto usunięte

0

@gorgota Jaki masz nick?

0

@PrinceDamon Napisz dziś wieczorem tu na fcbarca;P
A w grze Nick mam taki sam jak tu;P

konto usunięte

0

@gorgota Jakby co, to ja już jestem w grze. Nick RequiemMori.

0

@PrinceDamon Ja dopiero po 20 będę w domu także w kontakcie:)

konto usunięte

0

@gorgota Ja już dzisiaj nie dam rady, bo lecę do roboty, ale jutro może damy rade. xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?