10

Pacquaio. Naucz się pisać poprawnie nazwisko jak już tak kogoś wyśmiewasz. Najlepszy w historii bez podziału na kategorie? Wiesz kto to Floyd Mayweather Jr?

0

Strzelili 9 goli. A no i ta liga to dno.
Jeden zajebisty klub
Dwa mocne przeciętniaki
Reszta dno

0

Austryjacy. O wielkiej literze w drugim komentarzu zapomniałeś xdd

0

Niby tak, zwracam honor. Dodatkowo Stegen w Premier League też za dużo czystych kont nie ma

0

Forfang często ostatnio dyskwalifikowany za kombinezon, czy mi się wydaje? ;D

PS. Nie wiem czemu ale jak był w powietrzu to myślałem, że się przewróci

0

Zaraz jeden z użytkowników będzie pisał, że jest lepszy od ter Stegena

0

Przecież Pele to ma policzone bramki na orliku i w szkole na Wfie

0

A dla mnie Busi niech posiedzi kilka meczów na ławce, bo ostatnio jego forma doprowadza do tego, że jest jednym z najsłabszych na boisku. Niech posiedzi kilka meczów to może się ogarnie

0

Czyli szału nie robi? ;D
Jak na swój wiek oczywiście

9


Ostatnie El Clasico jako animacja. Polecam bardzo obejrzec:)

1

Messi z sezonu 07/08. Oczywiście podrabiania z bazaru;P

0

MikiMessim to tym trollem nie zostaniesz

0

Taaa Denis to zawsze najgorszy

0

To jeszcze nic, znam osoby które za brak minut dla mlodych obiwniaja Bartomeu ;D

2

Odpaliłem mecz w czasie podania do Dembele przy pierwszym golu. Nie dziękujcie

5

Wiele osob na zmiennika to by Icardiego chciało chyba

5

RAC1:
Valverde pozwala odejść Malcomowi już w styczniu. Powiedział zawodnikowi, by szukał nowego zespołu, w którym będzie mógł więcej grać.

1

W karnych też 0:0

0

Żegnam

0

Jakubik:)

1

A mówią, że jak Pinto ma piłkę przy nodze to zawał ;D
Pamięta się jego rajd w stylu Messiego;D
PS. Gdzie Valdes? Też kilka razy kiwał;D

0

Naprawdę jest taki dobry?
Rola Mameda była znikoma czy sporo go było widać na ekranie?

0

Wrzuciłem to raczej jako ciekawostkę. Sam jestem przeciwnikiem Valverde ale dość ciekawa statystyka:)

20

Pep Guardiola: 154 bramki, 136 punktów po 57. meczach ligowych.
Ernesto Valverde: 152 bramki, 136 punktów po
57. meczach ligowych.

1

Prawidłowo, zero litości

0

Się ostatnio uczepiles tego Busquetsa w każdym komentarzu ;P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak jesteś ligę wyżej to zawodnicy mają po 1 gwiazdce mniej. Podwyższenie oceny zawodnika o 5-gwiazdka wyżej. Czyli z ligę na ligę jest poziom wyżej, dlatego gwiazdka spada.
Kolega twój, ma zawodników sporo lepszych, i jakbyś dostał zawodnika od niego to miałby te 8 gwiazdek, ale on widzi u siebie normalnie 4-5 gwiazdek. Natomiast wszyscy Twoi zawodnicy jak on patrzy mają po 1 gwiazdce. Kumasz? :)
Co do juniorów, dostaniesz jednego zwykle 2 gwiazdki za darmo, A drugiego około 4 gwiazdek za 21 tokenow. Najlepszy sposób to wziąć tego za darmo i sprzedać:)

13

Faktycznie, masz rację, że wiele osób się nie zgodzi

0

No własnie to jest kluczowe xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?