gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Pacquaio. Naucz się pisać poprawnie nazwisko jak już tak kogoś wyśmiewasz. Najlepszy w historii bez podziału na kategorie? Wiesz kto to Floyd Mayweather Jr?
0
Strzelili 9 goli. A no i ta liga to dno.
Jeden zajebisty klub
Dwa mocne przeciętniaki
Reszta dno
0
Austryjacy. O wielkiej literze w drugim komentarzu zapomniałeś xdd
0
Niby tak, zwracam honor. Dodatkowo Stegen w Premier League też za dużo czystych kont nie ma
0
Forfang często ostatnio dyskwalifikowany za kombinezon, czy mi się wydaje? ;D
PS. Nie wiem czemu ale jak był w powietrzu to myślałem, że się przewróci
0
Zaraz jeden z użytkowników będzie pisał, że jest lepszy od ter Stegena
0
Przecież Pele to ma policzone bramki na orliku i w szkole na Wfie
0
A dla mnie Busi niech posiedzi kilka meczów na ławce, bo ostatnio jego forma doprowadza do tego, że jest jednym z najsłabszych na boisku. Niech posiedzi kilka meczów to może się ogarnie
0
Czyli szału nie robi? ;D
Jak na swój wiek oczywiście
9
Ostatnie El Clasico jako animacja. Polecam bardzo obejrzec:)
1
Messi z sezonu 07/08. Oczywiście podrabiania z bazaru;P
0
MikiMessim to tym trollem nie zostaniesz
0
Taaa Denis to zawsze najgorszy
0
To jeszcze nic, znam osoby które za brak minut dla mlodych obiwniaja Bartomeu ;D
2
Odpaliłem mecz w czasie podania do Dembele przy pierwszym golu. Nie dziękujcie
5
Wiele osob na zmiennika to by Icardiego chciało chyba
5
RAC1:
Valverde pozwala odejść Malcomowi już w styczniu. Powiedział zawodnikowi, by szukał nowego zespołu, w którym będzie mógł więcej grać.
1
W karnych też 0:0
0
Żegnam
0
Jakubik:)
1
A mówią, że jak Pinto ma piłkę przy nodze to zawał ;D
Pamięta się jego rajd w stylu Messiego;D
PS. Gdzie Valdes? Też kilka razy kiwał;D
0
Naprawdę jest taki dobry?
Rola Mameda była znikoma czy sporo go było widać na ekranie?
0
Wrzuciłem to raczej jako ciekawostkę. Sam jestem przeciwnikiem Valverde ale dość ciekawa statystyka:)
20
Pep Guardiola: 154 bramki, 136 punktów po 57. meczach ligowych.
Ernesto Valverde: 152 bramki, 136 punktów po
57. meczach ligowych.
1
Prawidłowo, zero litości
0
Się ostatnio uczepiles tego Busquetsa w każdym komentarzu ;P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak jesteś ligę wyżej to zawodnicy mają po 1 gwiazdce mniej. Podwyższenie oceny zawodnika o 5-gwiazdka wyżej. Czyli z ligę na ligę jest poziom wyżej, dlatego gwiazdka spada.
Kolega twój, ma zawodników sporo lepszych, i jakbyś dostał zawodnika od niego to miałby te 8 gwiazdek, ale on widzi u siebie normalnie 4-5 gwiazdek. Natomiast wszyscy Twoi zawodnicy jak on patrzy mają po 1 gwiazdce. Kumasz? :)
Co do juniorów, dostaniesz jednego zwykle 2 gwiazdki za darmo, A drugiego około 4 gwiazdek za 21 tokenow. Najlepszy sposób to wziąć tego za darmo i sprzedać:)
13
Faktycznie, masz rację, że wiele osób się nie zgodzi
0
No własnie to jest kluczowe xd