La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1309 Culés

0

Założyłem sobie karte Fortuny, ale moje ekonto jest niepełne i żeby było, trzeba podać nr. konta itp. Po podaniu konta trzeba przelać wpłacić kasę czy bedzie już na koncie Fortuny jakiś bonus?

0

@Witekk10 Masz dyszke za założenie konta w punktach:)
Tylko nie zakładaj jutro bo punkty się od początku nowego roku resetują:) Wiesz o co chodzi. Jak zalozysz jutro to jutro musisz wykorzystać:)
PS. Trzeba zagrać jutro bo zapomniałem;P

0

@gorgota Tylko, że samo konto już mam założone, tylko muszę podać reszte rzeczy, żebym mógł w pełni korzystać, grać przez neta. Czy po przeslaniu skanu dow. osobistego i nr konta coś jeszcze dostanę? Bo kiedyś słyszałem, że była 100zl na start.

0

@Witekk10 No chyba właśnie dostaniesz 10 zł w punktach jeśli jeszcze nie dostałeś

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?