0

Jest! Iniesta.

0

Bardzo dostrzegalny brak Carlesa i Daniego.

0

Myślę, że trzeba zwrócić uwagę na VV, dziś zagrał jakby nie powiedzieć bardzo dobre spotkanie. Interwencje miał klasowe. Widać, że bardzo chciał się zrehabilitować.

0

To jest jego gra, to są zwykle prowokacje mające na celu psychicznie zniszczyć graczy Barcelony, jak widać żenujące i nieskuteczne.

0

z okazji urodzin życzę ci możliwie najszybszego powrotu na Camp Nou.

0

Nie przez przypadek przeciwna drużyna ma właśnie białe koszulki. ;)

0

cool story, bro. please tell it again.

0

ahahahahaha nie.

0

To właśnie znaczy "mes que un club"

0

Bardzo blada twarz ;D

0

Mam pytanie tak poza tematem. Czy Pedro niedawno napisał książkę? Na twitterze umieścił informację następującą: "Dziękuję wszystkim za dzisiaj, prezentacja mojej książki. Mam nadzieję, że Wam się podoba" Nie jestem najlepsza w tłumaczeniu, ale chyba był tego taki sens i dokładam zdjęcie, które zamieścił. https://p.twimg.com/Axo1d1eCIAA3ImX.jpg:medium

0

Na zdjęciu wygląda trochę, jak Puyi xD

0

KACPER9786,
Powiedzmy, że Panie, ewentualnie, jakby to Batrix ujął zimne suki ;)

0

Bartix09,
przypomnij mi jaką oficjalnie przyjęto w Polsce?

0

Bartix09,
z tym ostatnim muszę się zgodzić. Koniec polemiki.

0

Nie, zrozumiałam z kim mam do czynienia i jest to, jak po wypowiedziach (podkreślam TYLKO wypowiedziach) wnioskuję osoba z IQ poniżej temperatury pokojowej, więc raczej nie.

0

Boże ratuj ludzi... 95% hahaha sam tą statystykę ustaliłeś? Na oko?

0

Bruma,
chyba nie tylko Alonso ;D

0

Bartix09,
mnie nie obchodzi czy ktoś cię chce, czy nie, ale chciałam delikatnie zasugerować, że może warto byłoby nie patrzeć kto z kim sypia. Znasz ją? Rozmawiałeś?Chyba nie, więc jakim prawem śmiesz ją oceniać. Nie chcę prowadzić z tobą polemiki, bo na nic mi to. Oczywiście, że są kobiety puszczalskie, ale są też normalne.

0

Bartix09,
nikt cię nie chce, czy jesteś gejem? Nie każda kobieta jest puszczalska i leci na kase. A na pewno nie 95%, więc daruj.

0

http://www.youtube.com/watch?client=mv-google&hl=pl&v=KenHF1mNx38&gl=US&nomobile=1 Cesc i Alba nie ma to, jak dobre świętowanie gola. xD

0

0

Po klasie języka jakim wypowiedział się Jordi widać, że La Masia maczała w tym palce.

0

o jak słodko ;D

0

Pięknie widzieć ich razem. Teraz tylko ustawić na tapetę ;)

0

Odzyska pewność siebie i od nowego sezonu to będzie coś ;D

0

Jak dla mnie najlepszy był Iker. 31 lat na karku, a refleks, jak u dwudziestolatka. Vamos Iker !

0

Obstawialam 4:1. Nie mam słów co do Alby, no po prostu dla nas idealny. Mam nadzieje, ze Torres od nowego sezonu złapie formę i pokaże, jak sie gra. ;) Campeones campeones ole ole ole

0

No proszę zaimponował mi tymi wypowiedziami. Widać inteligentny chłopak.

0

-czy probowales juz wina od Iniesty ?
- nie jeszcze mi się nie zdarzyło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?