Myślę, że trzeba zwrócić uwagę na VV, dziś zagrał jakby nie powiedzieć bardzo dobre spotkanie. Interwencje miał klasowe. Widać, że bardzo chciał się zrehabilitować.
Mam pytanie tak poza tematem. Czy Pedro niedawno napisał książkę? Na twitterze umieścił informację następującą: "Dziękuję wszystkim za dzisiaj, prezentacja mojej książki. Mam nadzieję, że Wam się podoba" Nie jestem najlepsza w tłumaczeniu, ale chyba był tego taki sens i dokładam zdjęcie, które zamieścił. https://p.twimg.com/Axo1d1eCIAA3ImX.jpg:medium
Nie, zrozumiałam z kim mam do czynienia i jest to, jak po wypowiedziach (podkreślam TYLKO wypowiedziach) wnioskuję osoba z IQ poniżej temperatury pokojowej, więc raczej nie.
Bartix09,
mnie nie obchodzi czy ktoś cię chce, czy nie, ale chciałam delikatnie zasugerować, że może warto byłoby nie patrzeć kto z kim sypia. Znasz ją? Rozmawiałeś?Chyba nie, więc jakim prawem śmiesz ją oceniać. Nie chcę prowadzić z tobą polemiki, bo na nic mi to. Oczywiście, że są kobiety puszczalskie, ale są też normalne.
Obstawialam 4:1. Nie mam słów co do Alby, no po prostu dla nas idealny. Mam nadzieje, ze Torres od nowego sezonu złapie formę i pokaże, jak sie gra. ;) Campeones campeones ole ole ole
0
Jest! Iniesta.
0
Bardzo dostrzegalny brak Carlesa i Daniego.
0
Myślę, że trzeba zwrócić uwagę na VV, dziś zagrał jakby nie powiedzieć bardzo dobre spotkanie. Interwencje miał klasowe. Widać, że bardzo chciał się zrehabilitować.
0
To jest jego gra, to są zwykle prowokacje mające na celu psychicznie zniszczyć graczy Barcelony, jak widać żenujące i nieskuteczne.
0
z okazji urodzin życzę ci możliwie najszybszego powrotu na Camp Nou.
0
Nie przez przypadek przeciwna drużyna ma właśnie białe koszulki. ;)
0
cool story, bro. please tell it again.
0
ahahahahaha nie.
0
To właśnie znaczy "mes que un club"
0
Bardzo blada twarz ;D
0
Mam pytanie tak poza tematem. Czy Pedro niedawno napisał książkę? Na twitterze umieścił informację następującą: "Dziękuję wszystkim za dzisiaj, prezentacja mojej książki. Mam nadzieję, że Wam się podoba" Nie jestem najlepsza w tłumaczeniu, ale chyba był tego taki sens i dokładam zdjęcie, które zamieścił. https://p.twimg.com/Axo1d1eCIAA3ImX.jpg:medium
0
Na zdjęciu wygląda trochę, jak Puyi xD
0
KACPER9786,
Powiedzmy, że Panie, ewentualnie, jakby to Batrix ujął zimne suki ;)
0
Bartix09,
przypomnij mi jaką oficjalnie przyjęto w Polsce?
0
Bartix09,
z tym ostatnim muszę się zgodzić. Koniec polemiki.
0
Nie, zrozumiałam z kim mam do czynienia i jest to, jak po wypowiedziach (podkreślam TYLKO wypowiedziach) wnioskuję osoba z IQ poniżej temperatury pokojowej, więc raczej nie.
0
Boże ratuj ludzi... 95% hahaha sam tą statystykę ustaliłeś? Na oko?
0
Bruma,
chyba nie tylko Alonso ;D
0
Bartix09,
mnie nie obchodzi czy ktoś cię chce, czy nie, ale chciałam delikatnie zasugerować, że może warto byłoby nie patrzeć kto z kim sypia. Znasz ją? Rozmawiałeś?Chyba nie, więc jakim prawem śmiesz ją oceniać. Nie chcę prowadzić z tobą polemiki, bo na nic mi to. Oczywiście, że są kobiety puszczalskie, ale są też normalne.
0
Bartix09,
nikt cię nie chce, czy jesteś gejem? Nie każda kobieta jest puszczalska i leci na kase. A na pewno nie 95%, więc daruj.
0
http://www.youtube.com/watch?client=mv-google&hl=pl&v=KenHF1mNx38&gl=US&nomobile=1 Cesc i Alba nie ma to, jak dobre świętowanie gola. xD
0
https://www.facebook.com/photo.php?v=453809861310377 Hahhahah Reina xD
0
Po klasie języka jakim wypowiedział się Jordi widać, że La Masia maczała w tym palce.
0
o jak słodko ;D
0
Pięknie widzieć ich razem. Teraz tylko ustawić na tapetę ;)
0
Odzyska pewność siebie i od nowego sezonu to będzie coś ;D
0
Jak dla mnie najlepszy był Iker. 31 lat na karku, a refleks, jak u dwudziestolatka. Vamos Iker !
0
Obstawialam 4:1. Nie mam słów co do Alby, no po prostu dla nas idealny. Mam nadzieje, ze Torres od nowego sezonu złapie formę i pokaże, jak sie gra. ;) Campeones campeones ole ole ole
0
No proszę zaimponował mi tymi wypowiedziami. Widać inteligentny chłopak.
0
-czy probowales juz wina od Iniesty ?
- nie jeszcze mi się nie zdarzyło.