0

Alba pokazał klasę, Pedro świetna zmiana. Busi też fantastycznie, trzeba go zacząć bardziej doceniać.

0

Już czuję, że transfer Alby będzie wielkim sukcesem.

0

Niepotrzebna napinka, swoją drogą czy ten wpis warty jest, żeby poświęcać artykuł, szczególnie, jeśli nie wiadomo, czy to prawda. No jak dla mnie nie warto.

0

Ciekawe do kogo będzie podobny/podobna ;D

0

"na pocieszenie mimo to Zlatan Ibrahimović nadal ma więcej bramek niż (ponoć najlepszy piłkarz na EURO) Cristiano Ronaldo." Ahahahaha. Piękne zdanie, jeszcze lepsze pocieszenie.

0

Jak pięknie wypowiedział się na temat Pepa i jak go traktuje. VeB

0

Kolejną erę wspaniałego futbolu czas zacząć. ;)

0

Będą geny geniusza.

0

Barcelono nie mam pojęcia, jak to robisz, że jesteś tak wyjątkowa. Za to Cię właśnie kocham!

0

Respekt, ale euforia. Zaczynam się do koszykówki przekonywać. Barcelono co jeszcze mogę od Ciebie chcieć ; D

0

No to Mou i CR się wkurzą. Niedługo nowa osoba będzie na liście transferowej Realu xD Żegnaj Marcelo. Swoją drogą kolejna osoba z otoczenia madryckiego, która twierdzi, że to Messi jest górą. nieźle.

0

Iniesta fantastycznie, szczególnie akcja z poprzeczką.

0

Może to będzie dziewczynka ;)

0

koszulki sprawiają wrażenie ciemniejszych, niż spodenki.

0

O tak Pedroo !

0

Cool story, bro. Tell it again.

0

Skromny to on nigdy nie był to prawda, ale teraz nie odczuwam w tej wypowiedzi nic chamskiego. Znaczy na pewno nie na nagraniu, gdzie po stwierdzeniu tego zaczął się śmiać, co przyjmuję jako żarcik taki. Ludzie nie ma co się spinać. Dla nas lepszy jest Messi, a dla innych CR7 to przecież normalne.

0

Przypomina trochę Mariusza Wlazłego.

0

no chyba sobie kpisz xD

0

obczajcie fazę, że na stronie realu oceniają pracę sędziego ocenami xD

0

Mój ulubieniec. Sto lat geniuszu ;)

0

Ach, żeby nasi komentatorzy byli tacy. Roma? Roma! Roma?ROMA!!!

0

Nie ma co obliczać. Musimy wierzyć w Barce i ich zwycięstwo oraz to, aby real się potknął. Jesteśmy z wami, chłopcy VeB!!!

0

Cóż... Niektórzy po prostu nie rozumieją, że sędzia jest też człowiekiem i ma prawo się pomylić. Co do antyfanów Blaugrany i ich twierdzenie, że Barcelona przekupuje sędziów jest doprawdy żałosne i kompromitujące.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?