0

@Arn3th @JohnnyBarca
Prędzej do Bartka niż do Pereza!
Podobno twórcą Superligi był... Bartek! :O
Perez tylko dokończył to co On zaczął....

0

@adukla oczywiście, że nie.
Ani FIFA ani UEFA nie ma na tyle jaj.
Wiesz ile to milionów straty za prawa transmisyjne?
Powiedziałbym tak:
Dużo psów szczeka, ale mało który gryzie...

0

Rozumiem, że FIFA I UEFA nic nie zawdzięcza tym klubom? ...
Hipokryta...

0

O kilka lat za późno....

6

Mam jedno zasadnicze pytanie:
Dlaczego piłkarze mają być karani za decyzje klubu?
Dlaczego mają nie grać w Swoich reprezentacjach tylko dlatego, że klub przystąpił do Superligi??
Przecież to nonsens...
Wiążą ich kontrakty...
Mają umowy z klubem i muszą się z nich wywiązać...
Poza tym Fifa i Uefa też na tym straci bo większość topowych graczy gra w klubach, które przystąpiły do SL a co za tym idzie ucierpi też oglądalność i poziom sportowy.
A za oglądalnością idą też prawa transmisyjne...
A za prawami idą pieniądze...
I tak właśnie koło się zamknęło.

Dziwne to wszystko....

0

@udarpawarotam 1.01 :D

0

Real Madryt 2 : 3 FC Barcelona

2

Spokojnie.... zobaczcie na źródło informacji.
Czy to nie As pisał, że GP nie zdąży się wyleczyć na GD?
Dobrze, że będzie z drużyną - przyda się jego doświadczenie (zwłaszcza stoperom).
Mam jednak nadzieję, że będzie On jednak alternatywą a nie pierwszym wyborem.

0

El Clasico..
To coś więcej niż mecz!
To nie tylko pojedynek o panowanie w La Liga...
To pojedynek dwóch wrogów -
Wrogów... którzy nie potrafią bez Siebie żyć!
Nie od dziś wiadomo jaka temperatura i emocje towarzyszą tym spotkaniom.
Życzę Sobie i Wam zobaczyć jutro niesamowite widowisko!
Biorąc pod uwagę w jakiej formie są obecnie oba zespoły liczę, że emocji jutro nie zabraknie.
Mam jednak nadzieję, że to My wyjdziemy z tego pojedynku Gladiatorów z tarczą!
Fc Barcelona vs Real Madryt 3 : 2

1

@JarekS Choć to czasami trudne do zrozumienia, że ""Wrogowie"" się przyjaźnią to jak dobrze pamiętam Ramos (w Reprezentacji) stanął publicznie w obronie Pique.
Chodziło o "ścięte rękawy" w koszulce narodowej...
Pamietasz motyw?
W sensie... zarzucono GP, że zniszczył trykot reprezentacyjny żeby (Niby) pokazać jak mocno kocha Katalonię a w praktyce okazało się, że stroje były jakoś źle uszyte i Ramos wrzucił zdjęcie na jakimś portalu społecznościowym.
Po tym wpisie odpierdzielono się od GP.
Suma sumarum gdyby nie ten wpis GP publicznie by Hiszpania zlinczowała ;)
Niewątpliwie masz rację - na boisku jest "wybuchowo" i ciężko byłoby się doszukać tej przyjaźni :)

0

@Tridente2015 zgadzam się - gdyby poszperać napewno znalazłoby się jeszcze kilka dobrych relacji/więzi/przyjaźni.
Mi raczej chodziło o nawiązanie do artykułu :)

3

@Tridente2015 @JarekS A czy Pique i Ramos nie są prywatnie przyjaciółmi i jednocześnie partnerami biznesowymi?

0

@Greenalley Arsenal też nie byłby głupim kierunkiem :)

0

@Greenalley wiesz co... ja to sie cały czas triche chyba naiwnie łudze, że wreszcie dostanie Swoje szanse.
Niestety (dla mnie) ale masz sporo racji w tym co piszesz.
Tylko widzisz... poszedł Chłop do Betisu i już raczej do Nas nie wróci.
Niestety obawiam się, że Puig też już nie wróci.
A czy CA będzie miał jeszcze ważny kontrakt?
On już chyba nie liczy na nowego trenera.
Ja to bym chyba Puiga w Arsenalu widział :)
(Jak już gdzieś poza Barceloną)

0

@JarekS Tutaj akurat Jarku trochę się nie zgadzam bo LvG dał Xaviemu szansę w momencie licznych kontuzji - m.in. Pepa.
Co za tym idzie - to nie jest tak znaczącą różnica jak to przedstawiasz.
Fakt - nie ma Nas na treningach i nie widzimy Puiga na codzień, ale wydaje mi się, że Koeman'owi Ob nie pasuje do jego pomysłu na Barcelonę.

0

@Mroziu takich przykładów jest mnóstwo!
A wspomniany wcześniej Fabregas jest tego świetnym przykładem.

1

@Rysiu Na wstępie przepraszam, że odpisuję Ci dopiero teraz, ale nie zawsze mam możliwość czasową.
Oczywiście, że tak!
Puig Moim skromnym zdaniem powinien być częściej wykorzystywany a nie tylko "łapać ogony" ...
A Tello, Cuenca?
Wiesz co... w La Masii jest olbrzymia siła tylko musi być trener, który da tym Młodym szansę.
Musi czuć filozofię tego klubu.
Jak mówisz o Arsenalu to bardziej "tęskniłem" za H. Bellerin'em.
Piłkarz potrzebuje minut i zaufania. To jest rzecz niezaprzeczalna! :)
Co do tego chyba nie mamy wątpliwości?

9

@Greenalley Absolutnie się z Tobą nie zgadzam!
R.Puig jest zdeterminowany odnieść sukces w Barcy.
Czyli uważasz, że tacy ludzie jak np. Xavi powinni odchodzić do Milanu (jeśli wiesz o czym mówię) żeby walczyć potem o powrót do Barcelony??
A pomyślałeś ilu było takich vo odchodziło i już nie wróciło?
Zapewniam Cię, że zdecydowanie więcej!
Nigdy nie wiesz kiedy dobrze zrobisz...
D. Olmo się po prostu udało...

1

Takiej demolki na Anoeta chyba nikt się nie spodziewał.
Tym bardziej, że (delikatnie mówiąc) nie lubi tam grać :)

7

Gratulacje!
Cała drużyna zagrała na 100% !

Aż miło było oglądać tak grający zespół!
Oby tak dalej!
VeB

0

@Maciux7 nie pogardzilibyśmy (jako Kibice) ilości pucharów jakie wygra z Barceloną oraz ilości rozegranych meczów :)

4

Jak zawsze klasa!

Jest tak legendarny jak jego słynny "rowerek" ;)

9

Wszyscy dużo teraz mówią o Wychowankach, którzy wchodzą do pierwszego zespołu, ale zwróćcie też uwagę jak fantastyczną robi G.Pimienta!
Ilu jego podopiecznych puka do pierwszego zespołu FCB!
Fantastyczna robota!
Może i On kiedyś dostanie szansę poprowadzenia pierwszego zespołu!
Ja trzymam za Niego mocno kciuki :)

0

@Barca1922 Dokładnie!
A jakiś czas temu pisano, że nie dostanie gwarancji bankowych...
Madryckie brukowce!

2

@jacek905 ...i dużo taniej :)

8

Tyle lat minęło a On brzmi tak jakby go to dalej gryzło...
Uwielbiam go!

24

Wczoraj zobaczyłem Barcelonę dominującą, głodną gry i determinacji.

Po prostu... nie zawsze piłka chce wpaść do siatki. :/
Ten mecz napawa optymizmem i wierzę, że wrócimy tam gdzie Nasze miejsce!
VeB!

4

Dawno nie widziałem tak zdeterminowanej Barcelony!
....tylko dlaczego nic nie chce wpaść? :/

0

Ale urwał!!!!!

0

Barcelona atakuje... PSG strzela gole
Gdzie tu sprawiedliwość?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?