grubiorz
Dołączył/a: czerwiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RobsonPL Pana również pamiętam i faktycznie z Panem nie ma o czym rozmawiać.
Ostatnie zdanie idealnie podsumowywuje Twoją wcześniejszą wypowiedź.
Nie ma co się bawić w dyplomacje kiedy ktoś wypisuje głupoty.
1
Komentarz usunięty
0
@Ghostface jeśli o mnie chodzi to drobiazg :)
To był czas kiedy w La Masii aż roiło się od talentów a co drugi był nazywany "Nowym Messim".
Nie da się kojarzyć wszystkich graczy, ale pamiętam, że jego odejście bardzo mnie zabolało :/
0
@polcza właśnie tak!
Tylko w tamtym czasie żal po odejściu Gai'a porównałbym do żalu po przejściu Kubo do Realu.
0
@kokos_xd dokładnie tak! ;)
1
@Ghostface Gaj Assulin był jednym z lepiej zapowiadających sie talentów z La Masii.
Jeszcze za czasów kiedy Pep był trenerem FCB.
No i tu byś się zdziwił bo Barca bardzo zabiegała żeby został, ale Gai'owi chyba skończył się kontrakt i go nie przedłużył.
Długo Barcelonismo nad nim ubolewało.
W tamtym czasie był nazywany "Izraelskim Messim"...
Jak skończył? Sam Sobie odpowiedziałeś :)
0
@ViscaBarca123 to ja poproszę w następnym podsumowaniu o Gai'a Assulin'a :)
O Nim też wiele osób pewnie zapimniało :)
0
A jak idzie Gai'owi Assulinowi? :)
2
Kapitalna robota - Autorowi bardzo dziękuję za miłą "lekturę.
Co do Naszych byłych piłkarzy: nie umiem uwierzyć, że Bojan ma już "3dychy" na karku.
Jeszcze do niedawna był Naszą "ambicja i opcją na lata" ...
Szkoda, że mu nie wyszło do końca w FCB.
A Dani Alves faktycznie jest niezniszczalny.
Nie zdziwiłbym się gdyby grał do
40 r.ż. jak Cafu.
1
@VenoM może i nie było najgorzej - pytanie tylko czy to aby na peeno zasługa Valverde czy "Chłopakom" chciało się wtedy jeszcze trenować :)
0
@Magicc89PL Tylko kuedy przychodził Valcerde z O.Pireus piłkarze OP mówili, że EV kładzie duży nacisk na przygotowanie fizyczne.
Jak było w rzeczywistości wszyscy pamiętamy.
Co do "gry w dziadka" - nikt nie ma nic przeciwko pod warunkiem, że jest to jakiś fragnent treningu a nie pełnowymiarowy trening.
Masz racje - Cou tym wypożyczeniem wygrał los na loterii.
Cieszę się, że wrócił i mam nadzieję, że odniesie sukces w FCB.
Fakt faktem - wrócił z Monachium zupełnie odmieniony - pewny Siebie (pomimo, że w BM tak szczerze to nie grywał za wiele).
1
@Matej Zamiast rozdawać podwyżki na prawo i lewo zastanowiliby się (w wolnej chwili- tj. między jednym "wałem" a drugim) dlaczego ich podopieczci częściej są na sali rehabilitacyjnej niż na boisku.
Przerażające jest to, że taka marka jak FCB znalazła się w tym miejscu w którym jest teraz...
1
@VenoM Weźmy na "warsztat" Francuzów: zarówno Umtitiego jak i Dembele w Lyonie czy BVB obijały kontuzje.
Przyszli do Nas, pograli chwile i nagle zaczął się dramat...
To jest przerażające jak Ci zawodnicy podupadli na zdrowiu...
Szkoda, że Zarządowi już wtedy nie dało to po myślenia...
Ps.
Paradoksem jest, że Piłkarze O.Pireus mówili, że Valverde bardzo dbał o ten aspekt.
Gdzie leży prawda?
2
I kto to mówi?
Człowiek, który był Kochany przez całe Barcelonismo od Fanów przez zarząd.
Jednego dnia mówił "Visca el Barca" a drugiego, że odchodzi do "Białych" bo nie dostał podwyżki.
Judasz!
2
Jaki ten sztab od przygotowania fizycznego musiał być denny (o ile w ogóle taki był) skoro kolejny zawodnik posypał się jak domki w Bośni.
Zarzad podpisuje milionowe kontrakty, daje olbrzymie wypłaty piłkarzom a zatrudnieniu konkretnych medyków i ludzi od przygotowania fizycznego zeszło na dalszy plan...
Masakra...
1
Niczego mi tak nie brakowało w ostatnim czasie(latach) jak
"Made in La Masia".
Chłone Wychowanków w pierwszym zespole FCB jak gąbka wode!
1
No to ciekawe kim będziemy grać :)
0
@rademenes Sam się zapytał xD
0
@jeyx77x To się nazywa "kampania wyborcza" ;)
Ciekawe czy taki słowny będzie po wyborach :)
0
@kkbarca Nie wiem czy to takie nie realne...
Pique i Ramos to partnerzy biznesowi.
Sporo też Busi mówił o dobrych relacjach z Ramosem.
Wbrew pozorom w szatni miałby dobre wejście.
Pytanie jest inne:
Jak zareagowaliby Kibice na taki transfer? :)
0
Nawet "Moda ba sukces" nie była tak długa jak saga pt. "Neymar wraca do Barcelony" xD
1
@neeed i co po był Firpo skoro Miranda grałby tyle co On a ile kasy zostałoby w budżecie?
Tak właśnie wyrzucamy pieniądze w błoto...
0
@Naturopata po Albie będziemy tęsknić jak po Alvesie.
Dłuuugo nie będzie miał godnego zmiennika.
Oboje wysoko zawiesili poprzeczki.
2
@messi564 nie miałem na myśli faktu, że mają spacerować po boisku jak Messi z Dynamem Kijów.
Pomocnicy zwłaszcza muszą być wybiegani - tutaj się w pełni zgadzam.
Chodziło mi bardziej o fakt, że "głupie" bieganie niczego nie wnosi.
Ważne jest czytanie gry i dobre ustawienie.
Porównałbym to trochę do medycyny:
Niby idzie Ona ciągle do przodu, ale "Babczyne" metody zawsze będą wykorzystywane.
Piłka też się ciągle rozwija, ale dziedzictwo Johana dalej będzie wykorzystywane tylko "unowocześnionej" wersji.
0
@messi564 jak mawiał Johan: "lepiej mądrze stać niż głupio biegać".
1
@JarekS Wreszcie ktoś nie tylko na tych młodych zawodników patrzy m, ale i daje szanse i wprowadza do I zespołu.
Mam nadzieję, że z sukcesami..
0
@Tori_Black już przed Bartkiem i Rossel'em Barcelona drożej kupowała...
Jednak za ich kadencji rząd przepłacał już kilkukrotnie..
Myślę, że dopiero rządy pod batutą Pique (jak kiedyś wygra wybory) mogą to zmienić...
2
Jeden z nielicznych charyzmatycznych piłkarzy we francuskiej piłce.
Mówcie co chcecie, ale facet ma 100% racji.
On tu nie pasuje... męczy się i Antek i klub.
0
@Tori_Black wierzysz, że Barcelonie, którą wszyscy traktują jak... dojną krowę? Odda ktoś podstawowego gracza w "promocyjnej cenie"?
.. nie sądzę
1
Przykro się patrzy na ludzi, którzy dzięki takiemu klubowi zdobyli tak wiele.
Myślałem, że Roberto, Busi czy Messi pójdą w ślady Pique...
Spore rozczarowanie.