0

@Faun Ok. To jeśli przesadzam pokaż mi proszę lepsze "9" od Luisa z zeszłego sezonu.
Rozumiem, że niekwestionowanym nr 1 jest Lewy. Proszę wymień choć 3 osoby lepsze od Niego.
Przypominam, że grał przez długą część sezonu z kontuzją i na prochach.
Rozumiem w takim razie, że jego "liczby" krasnoludki wykręcały?
Zgadzam się, że potrzebuje zmiennika.
Tyle tylko, że na ten moment klub nie ma alternatywy za Luisa a oddaje go za czapkę śliwek.
Ps.
Dodajmy, że Luis od dawna prosił klub o zmiennika bo ten grał wszystko!

2

Nie rozumiem dlaczego oddaliśmy obecnie jedna z najlepszych "9" na rynku za przysłowiową czapkę śliwek.
Przecież to wbrew jakiejkolwiek logice!
Gdybyśmy chociaż mieli jakiegoś zmiennika...
A tak? Kim My będziemy grać???
ATM zrobiło interes życia!!!
Jeszcze zobaczycie, że Simeone tak odbuduje Suareza, że ten będzie strzelał bramę za bramą!
...a My będziemy tylko tęsknić i żałować!

1

@niteincubus Może ma też świadomość, że po zmianie Stwrnika może zmienić się też trener.
A co za tym idzie - może zmienić się też jego rola w drużynie. :)

3

@Bartex1981 uważam, że Koeman robi duży błąd odsuwając go od składu. Kibice FCB to nie tylko wyniki, ale także kultura - styl gry, wychowankowie. Wiem, że był jakiś artykuł w którym Koeman rzekomo rezygnował z Puiga, ale ten Chłopak ma wszystko żeby odnieść sukces w Barcelonie. Duży szacunek za zawzięcie!
Mam nadzieję, że da Nam jeszcze dużo radości!
VeB

0

@Culé10 pełna zgoda - niełatwo.
Niezapominaj jednak, że to świta Bartka (już za Sandro Rosella) podpisywała takie kontrakty (pod względem płac) a nie inne.
Teraz nikogo nie sprzedamy tylko wszystkich... rozdamy!?
Dla mnie oddanie Luisa podczas gdy klub nie ma w obwodzie klasycznej "9" to głupota.
A oddanie Vidala za zmienne to już kpina!
Polityka transferowa tego klubu to Mes que un Żenada!!
Taka jest smutna prawda...

0

@NaFazieHitman pewnie jak zdobędzie Złotą Piłkę do 5mln i 3mln jak zdobędą "Wilki" mistrza :D

1

@Culé10 a Vidal za zmienne?
To sprzedaż?

24

Mam nadzieję, że w tym sezonie zobaczymy jego najlepszą wersję!

0

@Herbert Myslę, że "paliło" go w d**ę i ona mogła być prawdziwa.
Masz jednak rację - nie ma takiej pewności.
Ten wywiad to jakaś komedia...!! On w każdym zdaniu sam Sobie zaprzecza...
I to ma być prezydent?

0

@tkankowski mam wrażenie, że On jest ponad wszystkim i wszystkimi... Nic mnie bardziej nie drażni jak obłuda i hipokryzja!

0

Nikt Cie nie prosił o odejście?

Zdaje się, że sam się zadeklarowałeś jeśli Messi zostanie!!

I jak ludzie mają wierzyć w slogan "Mes que un club" skoro ich "prezydent" to MES QUE UN OSZUST!!

2

@batik17 podpisuje się pod Pod Twoimi słowami!!
Ps.
Arthura mi jednak trochę szkoda :/

2

@didzejos przynajmniej działa i nie czeka z założonymi rękami.

Nie wiem ile w tym populizmu a na ile szczere intencje, ale trzeba docenić, że coś próbuje zrobić...

0

@Jola92 nikogo z Nas tam nie ma.
Każdy jednak ma jakieś zdanie na ten temat i sie nim dzieli.

Nie wiem jak Ciebie, ale mnie uczono, że sarkazm czy ironia nie należą do formy szacunku.

2

@Jola92 po 1) Dobrze, że Ty jesteś na każdym treningu i wiesz, że się nie nadaje.
Po 2) Autor artykułu pyta Czytających o zdanie a co za tym idzie ludzie dzielą się Swoimi odczuciami.
Naucz się szanować zdanie innych bo jakiekolwiwk by nie było kazdy ma do niego prawo!
Tyle.

0

@ForcaMilosz ja mam lepsze: żenada!

1

Mam nadzieję, że to fake news....

1

@skater pewnie na strims.world będzie transmisja

0

Takie rzeczy tylko za rządów Bartka!

A myślałem, że Gasparta nikt już nie pobije...

1

@Remi70 każdy z Nas szuka.. :)
Zrozumiałem też Twój "procentowy" żart :)
Także... bez spiny :)

1

@Xartas żeby nie było, że jestem gołosłowny :)
https://dziennikzachodni.pl/mundial-2014-suarez-przeprosil-chielliniego-juz-zapomnialem-chiellini/ar/3491391

To Ci wyszło :D
Co do spotkania po latach.. G.Chiellini może czuć się trochę niepewnie :D hyhy

0

@Tridente2015 gdzieś czytałem jeszcze o zmniejszeniu obniżeniu zarobków.
Jak tylko się doszukam to Ci podeślę.
W kontakcie :)

0

@gabrielos1899 tylko jest mały problem: nie mamy "młodej, krwiożerczej" "9" ...
Niestety ://

1

@Remi70 mi z tego wzoru wychodzi 60 :)
Leo ma trójkę Dzieci :)

0

Zamieniłby Stryjek siekierke na kijek...

0

@Tridente2015 jeśli dobrze pamiętam Suarez sam godził się na zmniejszenie roli w drużynie i obniżenie pensji.
Chce zostać na Camp Nou.

2

@DLFCB Zgadzam się, że najlepsza "9" w historii FCB zasługuje na troche godniejsze pożegnanie..

0

@Xartas z tego co pamietam to Luis przeprosił za swoje zachowanie a G.Chiellini przeprosiny przyjął :)
Teoretycznie... "czysta kartka" a jak w praktyce? Tego nie wie nikt ;)

4

Wg mnie na takie podsumowanie jeszcze za wcześnie bo Luisito dalej jest w klubie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?