0

@slayer A Messi czy Mats od razu stali się postaciami światowego formatu?
Policz ile lat jest Messi w klubie a ile Braithwaite.
Porównanie jest dobre tylko Ty nie dostrzegłeś w nim sensu.
Chodziło o długość czasu spędzonego w klubie * zmieniające się bez przerwy kontrakty, a nie oto że Messi to Messi.
Duńczyk jest stosunkowo krótko i spędził mało minut na boisku, więc wyliczanie mi minut jest po prostu głupie i niedorzeczne.
(Tak samo jak Twój sarkastyczny komentarz)

1

A czy ktoś wyliczył ile kosztuje minuta Messiego na boisku? :D

Nie można było stworzyć głupszej statystyki żeby zdyskredytować zawodnika...

8

Dziwi mnie brak wzmianki o Lenglecie i.. R.Puig'u

0

@Ghotti "Ten obronca z City" .. Masz na myśli Erica Garcia?

0

@LuisFigo jakby zacząć zliczać decyzje w EC na Naszą niekorzyść to też by się uzbierał niezły kopczyk...
Jedna jaskółka wiosny nie czyni..

0

@pienaar Może i gramy, ale franie piachu to jedno a pomoc ze str. Varu to drugie..

1

@azysko KH oficjalnie powiedział, że jeżeli przejdzie to tylko do prześcieradeł...
Niestety ://

4

@Piotr777 Derby to zawsze coś więcej niż mecz :)

0

@fenix1983 Kai Havertz nie przyjdzie do Nas bo ma "białe papiery" o czym mówił głośno.

1

@ryba84 Tylko weź pod uwagę, że Henry był "Messim Arsenalu" ...
Miał zupełnie inna pozycję i rolę w zespole.
W Barcelonie musiał przystosować się do innej roli w zespole.
Fakt - jego początek (proces asaptacyjny) był dosyć trudny i długi, ale ostatecznie zapisał się złotymi literami w historii FCB.
Za to bardziej do Twojej Francuskiej kolonii w Barcelonie pasuje mi E.Petit ...

4

@Shear007 O Lenglet'cie czy niegdyś Henry'm to powiedzieć nie możesz:)

0

@pawelxbarca Oczywiście, że tak!
W pełni się z Tobą zgadzam.
Nie zmienia to jednak faktu, że gdyby policzyć pynkty, które sędziowie "podarowali" Realowi po pandemii to Barcelona miałaby 1miejsce w tabeli a nie Real.

21

@mr Barca Poprawka: Sędziowie i Var nie pozwolą wypuścić tego mistrzostwa Realowi ...
Smutne, ale prawdziwe

12

Mam nadzieję, że razem z De Jongiem będzie stanowił o sile Naszej pomocy! :)
Oby na lata!

0

@denks1984
Za jego kadencji Barcelona stała się "więcej niż pośmiewiskiem" :(((

4

Moim zdaniem kończy się kolejny rozdział dla Kibica Barcelony.
Nie tak dawno Pep sprzątał po Franku Rijkaardzie...
Teraz ktoś będzie sprzatał po Setienie...
No właśnie... Setienie, który zostanie kozłem ofiarnym upadłej Barcelony!
On na to nie zasługuje, ale tak się zapewne stanie!
Myślę, że musi przyjść ktoś z charyzmą i odwagą kto postawi odważnie na Młodych i "głodnych" a kadrę uzupełni doświadczonymi chcącymi coś przekazać Młodym!

Najpierw jednak Barca musi posprzątać "u Siebie"...

0

@pienaar a Eriksen był do wyjęcia za psie pieniądze...

1

@Scross zapomniałeś o Pedro!
Może Inieste uda się jeszcze reaktywować? :D
Koeman z Maldinim podobno ma wzmocnić linię obronypo tym sezonie :D

0

@Pulolek dokładnie o tym mówię!!
Jak Setien nie będzie stawiał na Antka to ten odejdzie, jak trener sie postawi to poleci... do zwolnienia!
Kto zatem "obrywa"? Najsłabsze ogniwo (i to nie sportowo a statusowo!) czyli WYCHOWANKOWIE!!
Jak taki Antek wychodzi słabiej od 17latka to powinien zagryz zęby i pracować 2 razy ciężej! - aż odzyska zaufanie trenera...
A nie od razu zmieniać klub i żalić się mediom!

Laporta wróć!

1

Super, że R.Puig od 1szej minuty! :)
...ale z drugiej strony to oznacza, że transfer Arthura przesądzony ://

2

@CulesBarcelion Nie sądzę, że Setien nie ma jaj...
Wydaje mi się, że dostaje odgórnie narzucony model gry i zasady.
Albo się dopasuje i będzie dalej trenerem albo powie "veto" i... zwolnią go przed kamerami :]]
Pewnie dlatego Pep nie został "Fergusonem Barcelony" a i LE pewnego dnia dowiedział "dosyć tego".
Laporta może był jaki był, ale nie było takich "krzywych akcji" jak za Rosella czy Barto.
Transfery były przeprowadzane "etycznie" a slogan "Mes que un Club" Kibice Barcy dumnie "nosili" na ustach!

0

@lukas10 Arthur wręcz został z trgo klubu wypchnięty... ://

7

"Super wymiana"???
Owszem... ale chyba dla Juve qww mać!
Oddać Dziada i pozyskać młodego perspektywicznego grajka!
Nosz qww...
Ta "superwymiana" to wisieńka na torcie nieudolności Naszego rządu i polityki transferowej klubu!!

0

Ja go akurat zapamietam jako wielkiego sportowca i... "profesjonalistę" - kopcącego fajkę za fajką :D :D

0

@Scross Wiesz co... to był sezon w którym Ivan był mocnym punktem pomocy, omijały go kontuzje i... u EV grał wszystko!
Momentami wydawało się, że oddycha "rękawami" :)
Z perspektywy czasu możnaby żałować, że ten transfer nie doszedł do skuktu.
W tamtym czasie pozycja Ivana nie podlegała jednak dyskusji...

0

Jak dla mnie to fake news...

...
Albo po prostu nie chce w to wierzyć!

1

@Scross
https://www.google.pl/amp/s/m.sportowefakty.wp.pl/amp/pilka-nozna/773258/fc-barcelona-odrzucila-wielka-kase-jasna-deklaracja-klubu
Tu jest artykuł o formalnej ofercie na 80mln, a jeszcze była jedna - ostatnia oferta na 100mln.
Jak znajde to Ci podeślę :)

0

@Scross no właśnie to nie był fake news! Na stole była oficjalna oferta!
Tylko zarząd i sztab zablokowali transfer.
(I pamiętaj, że to było bodajże dwa sezony temu!) :)

0

@Scross wiesz co... nie żebym nie wierzył, ale to już chyba można wsadzić między bajki.
Messi czy Ronaldo w Swoich najlepszych momentach nie byli na tyle wyceniani, a mówimy tu o nastolatku wchodzącym do seniorskiej piłki...
Nie uważasz, że to bujda?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?