0

Mnie za to wyszło 80%, że zostanie:
On chce odejść, ale Żona i Dzieci już niekoniecznie.
Tyle w temacie...

1

@Uukasz_93 może on zostanie trenerem od przygotowania fizycznego? :D

4

@Patry10 opinia ma być własna a nie popularna :)
W Bayernie przeciwko Nam doskonale to potwierdził.
Cieszę się, że wraca :)

0

@DamianPSV Koeman nie widzi Suareza w składzie i z premedytacją go nie powoływał.

1

@BartArt jak podziekujemy Braithwaitowi to Leganes powinno "podziękować Barcelonie" xD

0

@martin86 i tu już przejawiała się odwaga LE, że największy symbol klubu posadził na ławce.

0

@jolowanila a czy ktoś LE ujmuje trypletu?
Chodzi o stawianie na młodzież.
Nikt tu o tytułach nie mówi...

0

@masik86 Bagaż doświadczeń napewno większy, ale odwagi LE to raczej nigdy nie brakowało.
A tego stawiania na młodzież trochę zabrakło...

0

@jakubkuba07 Traktuje poważnie każda deklarację rzuconą publicznie.
Nigdy nie rzucam słów na wiatr i może faktycznie trochę naiwnie wierzę, że ludzie powinni dotrzymywać danego słowa.
(Niestety) Tak mnie wychowano...

3

Wiecie co mnie najbardziej zaskakuje?

Kiedy przychodził LE na stanowisko trenera Barcelony zapowiadał, że będzie wprowadzał młodych graczy.
Jak się skończyło wszyscy pamiętamy.
A teraz obejmuje Reprezentację i robi totalną rewolucję.
To jaki ten Nasz zarząd musi być oporny na zmiany skoro mieliśmy takiego Kota za trenera.
Wystarczyło dać mu czasu i wolną rękę....
Ehhh...

0

@Magicc89PL Xavi by do teho nie dopuścił!!! xD

0

@Magicc89PL powiem Ci szczerze, że ja też, ale chciałbym zeby przeszedł też przez Barcę B.
Chciałbym, żeby w tym czasie Pique był już Prezydentem, Asystentem Xaviego Don Andres a Specem od taktyki Busi.

Czekam z utęsknieniem na ten "Skład" :)

0

@jeykey1543 czy Ty rozumiesz o czym mowa?
Kiedy Xavi zostanie trenerem to On jako były będzie zarządzać zespołem.
On jako były piłkarz wie czego klub potrzebuje!
Piłkarze za rządów Bartka może i tak.
Zobaczymy co Nowy Prezydent będzie miał do zaoferowania.
Gwiazdy to świecą na niebie a to są tylko ludzie, którzy też mogą mieć słabsze momenty.

0

@Magicc89PL Myślę, że na siłę szuka się w tym problemu.
Pamiętam, że jakiś dziennikarz go kiedyś o to pytał i powiedział, że nie miałby z tym problemu.
On Sobie raczej na głowę wejść nie da.
Poczeka na Fonta bo dostanie wolną rękę.
Sam Font mówił, że to piłkarze znają klub od podszewki i sami wiedzą czego im potrzeba.
Tak zresztą powinno być.

2

@jeykey1543 a Guardiola nie był kolegą Xaviego z boiska?
Jakoś Pep umiał namówić go do Swojego projektu.
Kwestią jest czy Xavi potrafiłby przekonać Messiego do Swojego projektu i czy Messi byłby gotów odegrać rolę w zespole jaką zaproponuje mu Xavi.
To jest zagadka.

0

@johny11 Dokładnie tak jak mówisz!
Długo mieć nie będziemy bo młodej rasowej "9" na rynku po prostu brak!
FCB w kwestii transferów to została 100lat za murzynami...
Przykra prawda....
Ja bym chętnie zobaczył Fatiego na "9" :)

0

@wilu9054 czekaj aż Pique zostanie prezydentem.
Wtedy wiele rzeczy się zmieni :)

1

Nie rozumiem jaki jest sens oddawanie Suareza i jeszcze płacenie mu pensji.
To niech już lepiej zostanie i dogada się z klubem ws. obniżenia pensji i pełnienia roli rezerwowego.
Przyda się taki napadzior na ostatnie 15-20minut.
Doświadczeniem też nie grzeszy.

0

@Dalhi poczekaj może na to jaki Koeman ma pomysł na drużynę a potem zajmij stanowisko.

0

@jakubkuba07 A czego nie rozumiesz w Mojej odpowiedzi?
Wytłumacze:
Dla Ciebie nie ważne kto będzie rządził - ok.
Ja nie czepiam się tego kto będzie rządził bo pewnie masz racje.
Czepiam się tego, że dał słowo, że poda się do dymisji!
...i tego nie zrobił!

Teraz rozumiesz różnice?

0

Niby na jakiej sprzedaży się skupia skoro wszystkich chce oddawać za zmienne albo za darmo - żeby budżet płacowy ograniczać.
Ten zarząd nie sprzedaje tylko rozdaje.

2

@jakubkuba07 Ma znaczenie.
Jest niehonorowym człowiekiem i nie dotrzymuje słowa!
Jeśli Prezydent nie szanuje sloganu "Mes que un Club" to jak inni mają go szanować?

0

A czy Bartomeu nie miał podać się do dymisji jeśli Messi zostanie?
....
Faktycznie, słowny to ten Nasz Prezydent (delikatnie mówiąc) nie jest...

0

@normasubiektywna ciężko o obiektywną informację kiedy żadna ze stron nie chce nic oficjalnie powiedzieć.
A to tylko pożywka dla dziennikarskich hien.
...wiesz, że od tego się nie da uciec w świecie sportu, a w przypadku jednego z najlepszych piłkarzy w historii footballu to już w ogóle...
"Plotkarska Karuzela" trwa w najlepsze

0

@normasubiektywna Takie informacje chyba nie ujrzą światła dziennego bo ludzie by się z wrażenia poprzewracali...

0

@ini_barca Na wszystko musisz spojrzeć z przymrużeniem oka, ale "Sport" jako gazeta lokalna napewno ma większe pojęcie na to co dzieje się w Barcelonie niż Ty siedzący w domu.

Np Ronaldo, Paulinho poszedl za blisko 50( 42 plus zmienne) a Rakitic miał przejść do PSG za 80baniek a mowiło się o 100mln.
(80baniek było oficjalną ofertę).
A Pjanic w wieku 30lat za ile do Barcy przyszedł? ....

0

@normasubiektywna tych plotek, ploteczek jest tyle, że dziennikarze mają "żniwa" ...
Ciężko wyłapać jakąś obiektywną informację...
O tym bonusie też coś słyszałem, ale ile w tyw prawdy? ...

0

@normasubiektywna To może i są w miarę obiektywne źródła informacji, ale nikt z wyżej wymienionych nie wypowiedział się na temat przyszłości Leo.
Mi bardziej chodziło o źródła informacji, które zajęły stanowisko w tej sytuacji.

0

@dinero pieniądze to jedno, ale budowanie nowego projektu sportowego to drugie.
Koeman zacznie budować nowy projekt - z Messim na 11 miesięcy i co?
Za 11miesięcy budujemy nowy projekt?
Bez sensu...

0

@Volley i tak "poszedł" drożej niż D.Villa :DDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?