0

Cześć. Ja również chciałem się podzielić swoją opinią odnośnie tego newsa. Cieszę się że został on umieszczony na tej stronie. Lubię czytać opinie naszych piłkarzy na temat różnych spraw i uważam, że takie newsy dodają życia tej stronie. Odwiedzam czasem strony innych klubów i czasem denerwuje mnie to, że przez kilka dni nie dodają nowych informacji. Dorian, fajnie, że zacząłeś tu pracę, mam nadzieję, że Ci się tu powiedzie :) RybaK, fajnie, że wyraziłeś swoje zdanie choć mógłbyś używać innego języka. Ale proszę Cię, nie czepiaj się takich newsów. Niektórzy chcą to czytać. Interesują się różnymi rzeczami i dobrze, że redatkorzy dają możliwość podglądu na takie sprawy.

Pozdrawiam komentujących.

PS. Nie chcę się kłócić, nie dlatego to napisałem. RybaK, mam nadzieję że nie odbierzesz moich słów jako krytyki wobec Ciebie :)

0

Chłopaki, co wy się tak gorączkujecie. Myślę, że powinniśmy się cieszyć, że redakcja dba o to, by na stronie pojawiało się jak najwięcej newsów. Ci, co są zainteresowani transferem Fabregasa chcą znacz poszczególne etapy tego transferu. A to oznacza, że są zainteresowani czytaniem takich newsów. Więc nie myślcie sobie, że mówiąc "nie" takim newsom sprawicie, że ich nie będzie. Dobrze, że są. Strona dzięki temu żyje. Nie to, co na innych stronach o klubach. Nie bez powodu tutaj jest tylu zalogowanych kibiców. Dajcie już spokój swoim frustracjom, więcej empatii i wyrozumiałości dla innych.

Pozdrawiam

0

Pyrzo_Barca

Zgadzam się z Tobą - Ibra na skrzydle...pfff

Ale w jednej sprawie moim zdaniem przesadzasz. Ibra nie jest złym piłkarzem. Jest piłkarzem nie pasującym do stylu gry Barcy, to prawda, ale moim zdaniem poradził sobie naprawdę dobrze. To był jego pierwszy sezon, zmiana ligi włoskiej na kompletnie inną ligę hiszpańską, zmiana taktyki, bo był tylko częścią zespołu a nie tak jak w poprzednich klubach - gwiazdą. Moim zdaniem pokazał swoją klasę 20 bramkami w sezonie i wszystkimi asystami. Jest to piłkarz z najwyższej półki i nie możesz mówić, że jest zły, bo świadczy to o Tobie, że nie znasz się na piłce.

Pozdrawiam

0

Pax10

Luis Suarez jest fajną opcją, ale nie oceniaj jego przydatności dla Barcelony pod względem jego gry w Ajaxie. Owszem, strzela tam sporo bramek, ale to jest liga holenderska, Huntelaar też tam strzelal nieprawdopodobne ilości bramek. Liga hiszpańska to piłka z innego kosmosu niż holederska. Suarez jest dobry, ale wątpię, czy byłby lepszy od Riberiego czy Silvy. Nie umiem natomiast się ustosunkować co do Di Marii, bo podoba mi się jego drybling, podoba mi się jego determinacja, ale nigdy nie widziałem meczu z nim.

0

fifi90

Nie musisz na samym wstepie swojej wypowiedzi pokazywac, że jesteś burakiem. Powinieneś się z tym raczej hamowac. Wyraz swoje zdanie, ale nie uzywaj takich słow bo poziomem wypowiedzi koledzy wypowiadający się wcześniej biją ciebie na głowę. Dlatego też wolę ich słuchac niż ciebie (i pewnie nie tylko ja).

Pozdrawiam

0

dodam jeszcze drodzy panowie talenciaki, że jestem ciekaw czy poradzilibyscie sobie z presją. A gadanie, że technike macie lepszą, że jesteście dwa, trzy razy lepsi jest zwykłym pierdzieleniem. Ciekaw jestem czy umielibyście się dostosowac do zaleceń taktycznych.

Pozdro!

0

Drea

co z tego że Maradona jako trener nic nie osiągnął. To nei zmienia faktu, że zna się na piłce.

0

czarna wołga

nie wiem chłopie po co Ty to ciągniesz. Jeśli sam mówisz że Mascherano pasuje tylko do takich drużyn, których taktyka polega na faulowaniu i wybijaniu piłki, i taką drużyną jest Liverpool to ja śmiem twiedzic, że wykonuje tam kawał świetnej roboty dostosowując się do tej taktyki perfekcyjnie. A to charakteryzuje piłkarzy klasy światowej, zwłaszcza jak pełni tam jedną z kluczowych ról. Nie wiem szczerze mówiąc czemu gadasz że pasuje tylko do takiej taktyki, chyba nie oglądałeś jego wyczynów w Brazylii. No ale nie winie Cię, pewnie nie interesowałeś się wtedy jeszcze piłką.

0

czarna wołga

Prosze Cie...ja rozumiem, że możesz nie byc zwolennikiem transferu Mascherano do Barcelony, ale nie nazywaj go "marnym grajkiem". Nie wiem co Ty chcesz w ten sposób pokazac, chyba tylko to, że się nie znasz na futbolu, skoro mówisz, że jest to marny grajek. Możesz go nie lubic, możesz go nie chciec ale daruj sobie głupie prowokacje.

Sam osobiście chciałem Mascherano, szkoda że nie przyjdzie do nas.

Pozdrawiam

0

Ja nie mogę się pogodzic z tą decyzją (możliwośc wykupienia po sezonie)...Upatrywałem w nim i nadal upatruję drugiego Ramosa. Co z tego że się nie sprawdził w pierwszym sezonie...

Do wszyskich gadających głupoty w stylu: "a niech sobie idzie, jest beznadziejny"

Henry przyszedł do nas i w pierwszym sezonie też nie błyszczał, a to przeciez piłkarz klasy światowej. Potrzebował roku na pełną aklimatyzację. Czemu gadacie, że Caceres jest słaby...bo po roku nie przebił się do pierwszego składu? :/ Jest młody, nawet bardzo. Trzeba dac mu czas.

Wypożyczenie to super opcja, ale boję się, że gdy tam go bardziej docenią niż tu, to sam będzie chciał tam zostac.

0

Jak dla mnie to Ibrahimovic to taki typowy odgrywający. Na szpicy by się idealnie spisywał, gra na niego, a on zaliczałby wiele asyst Messiemu i lewemu skrzydłowemu, przypuścmy Henremu (w Interze bardzo wiele asystował). To byłoby dopiero zabójcze, a nie można zapominac, iż Ibra sam potrafi fenomenalnie strzelac. Byłem zwolennikiem Villi tak naprawdę, ale ta opcja Ibra za Eto'o wydaje się byc równie rozsądna. Szkoda tylko że taka cena, bo moim zdaniem troszkę za wysoka, no ale to się zwróci jak coś.

0

trudno, jak dla mnie też Silva lepszy :) Już sobie wyobrażam, jak skład reprezentacji Hiszpanii będzie składał się w większości z Piłkarzy Barcelony :D:D Marzenie. Silva jest super, Ribery też, ale skoro tak mówi to czy umiałby pokochac tak mocno Barcelonę? Young mnie wogole nie przekonuje, już wole Diego Capela

0

ile taki piłkarz jak Villa może grac w klubie bez żadnych sukcesów...każdy ma przeież ambicje, a Villa nie jest wychowankiem klubu by trzymac się Valencii przez całą karierę, na bank będzie chciał odejśc w tym okienku transferowym. Oby tylko ybrał Barcelonę a nie Real

0

moim zdaniem dobry transfer. Ja nie widzę obecnie lepszego defensywnego pomocnika, a z tego co pamiętam Pep chciał miec w swoim składzie 18 równorzędnych piłkarzy, by móc stosowac rotację. Mascherano jest świetny, ja jestem wielkim zwolennikiem jego talentu. Oby ten transfer wypalił!! Ale wątpie by 20 mln było odpowiednią kwotą...

0

Ja nie wiem po co wy sie o takie bzdury klucicie :/ Przeciez C.Ronaldo zmienia lige na kompletnie inna. Skad wy mozecie wieciedz jak on bedzie gral. Zmienia mu sie wszystko, a zwlaszcza trener, bo Pellegrini to zupelnie inny trener od Fergusona. W Man U byl liderem, na nim opierala sie gra, chcial grac efektownie, a czesto gral przy tym efektywnie. Nikt nie ma prawa zabierac mu umiejetnosci, ale tez jestem zdania ze nikt nie moze mowic jaki on jest i jak bedzie sie zachowywal. Moze bedzie tu szczesliwy i bedzie chcial sie dzielic obowiazkami z reszta kolegow, tego nie wiemy. Wiadomo raczej ze w pierwszym sezonie liderem nie zostanie. Nie piszcie glupot, tylko poczekajcie na rozwoj wydarzen. Ja osobiscie chcialbym by przeszedl do realu mimo ze jestem kibicem barcy. Dzieki takim pilkarzom podniesie sie poziom rywalizacji. Barca ma super sklad, zgrany i tworza go pilkarze o nieprzecietnych umiejetnosciach, do tego dochodzi lider w postaci messiego. Ja estem spokojny o najblizszy sezon jesli chodzi o potyczke realu z Barca bo Barca jest druzyna poukładana. Real zaczyna praktycznie od zera. Choc oczywiscie moge sie mylic. Ale wierze ze tak bedzie. Pozdrawiam

0

A tak poza tym chłopaki to się tak zastanawiam...Przeciez Ibrahimovic to (chyba) najlepiej zarabiający obecnie piłkarz świata...Myślicie że Laporta da mu więcej od Messiego?...

0

Tego nikt nie wie czy atmosfera się popsuje czy nie. Może Ibrahimovic pokochałby Barcelone. Ja tam osobiście go nie lubię. Nie podoba mi się w nim to, że gdy jest mecz o stawkę, np Liga Mistrzów, to stara się pokazac co to nie on i jaka z niego wielka gwiazda. I gdzie wtedy są jego asysyty? A bramki? A przecierz potrzebujemy zawodników, którzy własnie w takich chwilach nie zawiodą. Eto'o jak odejdzie, to tylko z chciwości, bo wie, że Barcelona ma więcej do zaoferowania niż Inter (chyba że sam jest przekonany, że to on może jedynie podnieśc Inter i zdobyc z nim wszystko). Bo skoro taki ambitny....mimo wszystko wierzę w to, że zostanie. Polubiłem go przez te wszystkie lata i ciężko sobie wyobrazic, że mógłby przejśc do innego klubu, ale podobnie bylo z Ronaldinho :) No także zobaczymy. Pozdrawiam!

PS: Ja bym w razie odejścia Eto'o wykorzystał szansę jaką dał nam Aguero.

0

Moim zdaniem cos w tym może byc, bo jeżlei Laporta na prawdę kończy swoją kadencję, to chciałby pewnie dokonac jakiegoś spektakularnego transferu. Aczkolwiek zgadzam się, że Kun jest dobry, ale zbędny w naszym zespole.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?