O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 7
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Messi po prostu rządzi w Argentynie jak i w Barcelonie !!!

0

Mnie normalnie zatkało !!! To fakt - Guardiola jest wielkim człowiekiem !

0

Henry się jeszcze napewno przyda!!!

0

będzie 3-1 dla Barcy-bramki ( Messi, Eto`o i Henry )

0

Cristiano Ronaldo nie jest wart 100 mln. euro. Messi - jak najbardziej. Messi jest uwielbiany przez kibiców, nie rozbija samochodów i co najważniejsze jest lepszy od Ronaldo oczywiście moim zdaniem.

Messi to młody chłopak - przed nim cała przyszłość. Ronaldo jest już stary jak dla mnie. Messi jest królem - najlepszym piłkarzem na świecie!!!!

Zobacz wszystkie

0

Mnie normalnie zatkało !!! To fakt - Guardiola jest wielkim człowiekiem !

0

Henry się jeszcze napewno przyda!!!

0

wątpię czy był rykoszet. Pinto po prostu nie ma formy! Gdyby Valdes bronił Barca by pewnie pokonała Espanyol.

0

Eto i Villa są teraz w wielkiej formie. Jednak moim zdaniem Eto jest lepszy. Nie powinien odchodzić. To tylko osłabi skład Barcy!

0

Cristiano Ronaldo nie jest wart 100 mln. euro. Messi - jak najbardziej. Messi jest uwielbiany przez kibiców, nie rozbija samochodów i co najważniejsze jest lepszy od Ronaldo oczywiście moim zdaniem.

Messi to młody chłopak - przed nim cała przyszłość. Ronaldo jest już stary jak dla mnie. Messi jest królem - najlepszym piłkarzem na świecie!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?