grzesiek831995
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rzeszów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi po prostu rządzi w Argentynie jak i w Barcelonie !!!
0
Mnie normalnie zatkało !!! To fakt - Guardiola jest wielkim człowiekiem !
0
Henry się jeszcze napewno przyda!!!
0
będzie 3-1 dla Barcy-bramki ( Messi, Eto`o i Henry )
0
Cristiano Ronaldo nie jest wart 100 mln. euro. Messi - jak najbardziej. Messi jest uwielbiany przez kibiców, nie rozbija samochodów i co najważniejsze jest lepszy od Ronaldo oczywiście moim zdaniem.
Messi to młody chłopak - przed nim cała przyszłość. Ronaldo jest już stary jak dla mnie. Messi jest królem - najlepszym piłkarzem na świecie!!!!
0
Eto i Villa są teraz w wielkiej formie. Jednak moim zdaniem Eto jest lepszy. Nie powinien odchodzić. To tylko osłabi skład Barcy!
0
wątpię czy był rykoszet. Pinto po prostu nie ma formy! Gdyby Valdes bronił Barca by pewnie pokonała Espanyol.