grzesiekbarca
Dołączył/a: listopad 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gwizdac to mozesz pod nosem - sam do siebie... wyobrazasz sobie GD w tym tygodniu, Barca wychodzi na mecz a caly stadion gwizdze? Paranoja - po dwoch przegranych meczach
0
Masz jaja... ok warto miec swoje zdanie - tylko wiekszosc komentarzy jest w Twoim stylu wiec chyba jednak mowisz to co wiekszosc
0
Nie kurwa obraze sie na druzyne :)
0
My Polacy jedynie co umiemy dobrze to krytykowac - i Ty dajesz tego najlepszy przyklad
0
Wg mnie po prostu pech, czemu My Polacy tylko krytykujemy i pierdolimy ze zabraklo charakteru? Jakiego charakteru... trzeba wspierac druzyne w takich momentach a nie wymyslac teorii ze juz im sie nie chce i sa wypaleni...
0
To nie ogladaj przynajmniej jednego barana mniej w naszym gronie
0
Ale wy pier... szkoda sluchac, nie idzie nam dobrze - slabsza forma a wy tylko oczekujecie samych wygranych... a z leszczami co najmniej po 5-0, a jak wygrywali to byla krytyka za styl, caly czas graja i wszyscy ich krytykuja - a wydaje mi sie ze caly czas jestesmy jedna z lepszych druzyn na swiecie, po prostu sa pewne problemy...
0
Dokladnie... ogladam kazdy mecz i oceny sa lekko mowiac przekombinowane jak dryblingi Alexisa :)
0
Wg mnie Alexis gra chaotycznie, duzo kombinuje a bardzo malo z tego pozytku. Na pierwszy rzut oka - wszystko ladnie, pieknie duzo go widac. Ale co z tego?
Nie daje druzynie tyle co Pedro czy nawet Tello w swoim szczycie...
Nie mowiac juz o Messim czy Neymarze...
Jak dla mnie duzo szumu - malo efektow - najgorszy nasz napastnik
0
Racja!!!!!
0
Przecież Barca w sezonie 2013/14 jest o niebo lepsza niż sezon wcześniej... a i tak najważniejsza jest LM!
0
Hehe pewnie "najwiecej" :)
0
On po prostu wie jak sie potoczy spotkanie i ze obecnosc Nejmara bedzie mu potrzebna juz w 60 minucie :)
0
Chuja daje...
Taka prawda
0
Ty plesniak a ty to taki super dorosły jesteś co...
Pewnie połowa z osób piszących w co drugim komentarzu gimbusy nimi są dlatego nie zdziwił bym się jakbyś ty miał też nascie lat.
A po drugie co za różnica kto ile ma lat ważne co pisze i co ma w głowie. Każdy miał kiedyś 15 lat... chyba nic w tym strasznego co.
Chyba że ma się jakieś kompleksy.
Bez pozdrowien
0
Racja...
0
Konkrecik wierszokleta :)
Powiem Ci że aż go wrzuca na fejsa, hehe
0
Dokładnie tak jest... dla Barcy przykro dla Messiego dobrze. Ale jestem zdania ze mu sie to nalezy!
0
Witam,
Skoro Barca to więcej niż klub (w mojej ocenie ,,matka" piłkarzy)... to pozwili swojemu najlepszemu synowi pojeździc na swoich plecach... Barca pozwoli na to Messiemu bo MU sie nalezy jak nikomu innemu. I ja to popieram w 100% w tym roku Messi ma zdobyć Puchar Świata bo to jest najważniejsze!!!
0
Witam wg nadzieję Messi wejdzie pod koniec drugiej połowy żeby się pokazać tylko, tak samo bedzie z Atletico. Mam przynajmniej taka nadzieję. To jest za WAŻNY zawodnik żeby wprowadzać go od razu na cały mecz. Tym bardziej Atletico gdzie będzie ostrą walka od pierwszej do ostatniej minuty. Jeszcze poczekajmy na niego żebyśmy później znowu nie musieli narzekać 2 miesiące :)