własnie cały czas brakuje tego huknięcia z dystansu. może byc przyspieszenie akcji i strzał zza pola karnego a nie konieczne wchodzenie do bramki ale taka nasza kochana barca:) szkoda że thiago nie wszedł w 2p, ja jakoś stawiałbym na niego no i/lub oczywiscie Fabs
miejmy nadzieje że pique wróci na długi czas do dawnej formy. dzis bylo ok. a nie tak dawno był najlepszym obrońcą świata jak dla mnie, nie do przejścia, ehh ta shakyra... :P
pique może popełnił jeden błąd ale jego dzisiejsza gra może napawać optymizmem szymon może policz sobie oglądając jeszcze raz mecz ile pique miał dobrych interwencji(!) tello ok ale na pewno nie jakaś rewelacja brak mu doświadczenia. xavi wziął ciężar gry na pewno jeden z najlepszych na boisku.masche jak zawsze nic dodać nic ująć.messi starał się jak mógł tylko dlaczego nie strzelał w drugiej połowie gdy ominął całą obronę milanu?czasami czytając komentarze mam wrażenie że oglądałem inny mecz.na cn 3-1
emocje coraz większe a już sam niewiem co myśleć o tym meczu. możemy wygrać 4-0 ale równie dobrze możemy przegrać 0-2. oby Toure zagrał i Messi pokazał na co go stać.VAMOS BARCA
pique może popełnił jeden błąd ale jego dzisiejsza gra może napawać optymizmem szymon może policz sobie oglądając jeszcze raz mecz ile pique miał dobrych interwencji(!) tello ok ale na pewno nie jakaś rewelacja brak mu doświadczenia. xavi wziął ciężar gry na pewno jeden z najlepszych na boisku.masche jak zawsze nic dodać nic ująć.messi starał się jak mógł tylko dlaczego nie strzelał w drugiej połowie gdy ominął całą obronę milanu?czasami czytając komentarze mam wrażenie że oglądałem inny mecz.na cn 3-1
miejmy nadzieje że pique wróci na długi czas do dawnej formy. dzis bylo ok. a nie tak dawno był najlepszym obrońcą świata jak dla mnie, nie do przejścia, ehh ta shakyra... :P
denerwują mnie ludzi którzy piszą o "gwiazdorzeniu" Messiego. Ciekawe jak wy byscie byli na ustach calego swiata i zarabiali mln euro miesiecznie. messi to skromna osoba i jego umiejetnosci pozwalaja zeby zagrac egoistycznie a ze mu czasami nie wyjdzie - nie szkodzi.gdyby nie próbował dryblingu ilu pieknych bramek bysmy nie widzieli. dobrze ze nie jeździ po klubach w miami i nie ćpa koksu bo rozne bywały przypadki.pzdr dla kibiców
własnie cały czas brakuje tego huknięcia z dystansu. może byc przyspieszenie akcji i strzał zza pola karnego a nie konieczne wchodzenie do bramki ale taka nasza kochana barca:) szkoda że thiago nie wszedł w 2p, ja jakoś stawiałbym na niego no i/lub oczywiscie Fabs
Komentarze
0
własnie cały czas brakuje tego huknięcia z dystansu. może byc przyspieszenie akcji i strzał zza pola karnego a nie konieczne wchodzenie do bramki ale taka nasza kochana barca:) szkoda że thiago nie wszedł w 2p, ja jakoś stawiałbym na niego no i/lub oczywiscie Fabs
0
miejmy nadzieje że pique wróci na długi czas do dawnej formy. dzis bylo ok. a nie tak dawno był najlepszym obrońcą świata jak dla mnie, nie do przejścia, ehh ta shakyra... :P
0
pique może popełnił jeden błąd ale jego dzisiejsza gra może napawać optymizmem szymon może policz sobie oglądając jeszcze raz mecz ile pique miał dobrych interwencji(!) tello ok ale na pewno nie jakaś rewelacja brak mu doświadczenia. xavi wziął ciężar gry na pewno jeden z najlepszych na boisku.masche jak zawsze nic dodać nic ująć.messi starał się jak mógł tylko dlaczego nie strzelał w drugiej połowie gdy ominął całą obronę milanu?czasami czytając komentarze mam wrażenie że oglądałem inny mecz.na cn 3-1
0
super piłkarz. ale tym stwierdzeniem ameryki nie odkrył :D jestesmy najlepsi:)
0
Iniesta niszczy każdy stereotyp dobrego pomocnika. on jest nową erą, z innego poziomu w piłce nożnej
0
emocje coraz większe a już sam niewiem co myśleć o tym meczu. możemy wygrać 4-0 ale równie dobrze możemy przegrać 0-2. oby Toure zagrał i Messi pokazał na co go stać.VAMOS BARCA
0
pique może popełnił jeden błąd ale jego dzisiejsza gra może napawać optymizmem szymon może policz sobie oglądając jeszcze raz mecz ile pique miał dobrych interwencji(!) tello ok ale na pewno nie jakaś rewelacja brak mu doświadczenia. xavi wziął ciężar gry na pewno jeden z najlepszych na boisku.masche jak zawsze nic dodać nic ująć.messi starał się jak mógł tylko dlaczego nie strzelał w drugiej połowie gdy ominął całą obronę milanu?czasami czytając komentarze mam wrażenie że oglądałem inny mecz.na cn 3-1
0
miejmy nadzieje że pique wróci na długi czas do dawnej formy. dzis bylo ok. a nie tak dawno był najlepszym obrońcą świata jak dla mnie, nie do przejścia, ehh ta shakyra... :P
0
denerwują mnie ludzi którzy piszą o "gwiazdorzeniu" Messiego. Ciekawe jak wy byscie byli na ustach calego swiata i zarabiali mln euro miesiecznie. messi to skromna osoba i jego umiejetnosci pozwalaja zeby zagrac egoistycznie a ze mu czasami nie wyjdzie - nie szkodzi.gdyby nie próbował dryblingu ilu pieknych bramek bysmy nie widzieli. dobrze ze nie jeździ po klubach w miami i nie ćpa koksu bo rozne bywały przypadki.pzdr dla kibiców
0
własnie cały czas brakuje tego huknięcia z dystansu. może byc przyspieszenie akcji i strzał zza pola karnego a nie konieczne wchodzenie do bramki ale taka nasza kochana barca:) szkoda że thiago nie wszedł w 2p, ja jakoś stawiałbym na niego no i/lub oczywiscie Fabs