0

własnie cały czas brakuje tego huknięcia z dystansu. może byc przyspieszenie akcji i strzał zza pola karnego a nie konieczne wchodzenie do bramki ale taka nasza kochana barca:) szkoda że thiago nie wszedł w 2p, ja jakoś stawiałbym na niego no i/lub oczywiscie Fabs

0

miejmy nadzieje że pique wróci na długi czas do dawnej formy. dzis bylo ok. a nie tak dawno był najlepszym obrońcą świata jak dla mnie, nie do przejścia, ehh ta shakyra... :P

0

pique może popełnił jeden błąd ale jego dzisiejsza gra może napawać optymizmem szymon może policz sobie oglądając jeszcze raz mecz ile pique miał dobrych interwencji(!) tello ok ale na pewno nie jakaś rewelacja brak mu doświadczenia. xavi wziął ciężar gry na pewno jeden z najlepszych na boisku.masche jak zawsze nic dodać nic ująć.messi starał się jak mógł tylko dlaczego nie strzelał w drugiej połowie gdy ominął całą obronę milanu?czasami czytając komentarze mam wrażenie że oglądałem inny mecz.na cn 3-1

0

super piłkarz. ale tym stwierdzeniem ameryki nie odkrył :D jestesmy najlepsi:)

0

Iniesta niszczy każdy stereotyp dobrego pomocnika. on jest nową erą, z innego poziomu w piłce nożnej

0

Teoretycznie możemy już sie cieszyć z mistrzostwa:) ten mecz kolejny raz pokazał że na chwile obecną atak pedro bojan messi jest najskuteczniejszy i nie ma co pakować kasy w niepotrzebne transfery. administrator powinien banować wszystkich kibiców przeciwnych drużyn którzy się wykłucają, prowokują i nic więcej.... To jest forum dla fanów Barcy i tylko oni powinni tu wymieniac swoje poglądy na dany mecz i analizować grę a nie ciągle czytam jakieś prowokacje gimnazjalistów-pseudo kibiców Realu-a tak wogóle szanuje Real- to wielki klub! ale w tym roku mistrzostwo jest nasze:)VamosBarca!

0

i tak Barca jest najlepsza. nie jest sztuką przegrać tylko 1-0 z Barceloną jak cała drużyna przeciwna składa się z obrońców. szkoda ale nic się nie stało musiy wygrać ligę. wniosek po meczu jeszcze: Pique jest lepszym napastnikiem od Ibry heh brzmi śmiesznie ale to prawda.Zlatan gra fatalnie ostatnio i nie powinien wychodzić w podstawowym składzie dopóki formy nie złapie. Gdyby Bojan grał od początku może byłoby inaczej ale nieważne. Brawa dla kibiców bo dużo jest pozytywnych wypowiedzi od tych prawdziwych.Vamos Barcelona!

0

emocje coraz większe a już sam niewiem co myśleć o tym meczu. możemy wygrać 4-0 ale równie dobrze możemy przegrać 0-2. oby Toure zagrał i Messi pokazał na co go stać.VAMOS BARCA

0

zgadzam się z ocenami. Po pierwsze w żadnym wypadku w rewanżu nie postawiłbym na Ibrahimovica, przecież to widać gołym okiem że on nie pasuje do stylu gry Barcy i nawet jak ma forme i strzela bramki(dzięki mu za to)to i tak nie będzie pasował koniec kropka.Mam nadzieje że kupimy Ville lub innego niepasywnego napastnika, który tylko stoi i czeka. Po drugie poważnie zastanowiłbym się gdyby to ode mnie zależało czy wystawić w rewanżu Alvesa...w poprzednim sezonie bajka, teraz- niewiem on chyba za dużo gra i chłopak zgłupiał z przemęczenia z całym szacunkiem. Może marquez z pique i milito na prawej?guardiola podejmie decyzje. no i zamiast Keity Yaya co dla wielu jest oczywiste i jeden pan Bóg wie czemu nie gra...Atak z Bojanem na środku.ja bym tak zagrał.pzdr

0

zgadzam się z tym. Pedro był najlepszy na boisku z Barcy. Jeżeli Messi nie potrafił przejść obrońców dryblingiem to trzeba było robić to siłowo i właśnie Pedro przez cały mecz tak grał.

0

właśnie Bojan czy Henry mogliby wykorzystać te sytuacje które miał maxwell i pique. pep mógł wprowadzić napastnika za np Keite i mogłoby skonczyć się 3:2 ale teraz nie ma co spekulować i krytykować.moim zdaniem jako napastnik zagrał najlepiej Pedro a Alves powinien zrobić sobie dłuższą przerwe jednak i odpocząć...

0

Dobrze że jest tak wielu kibiców którzy wierzą w wygraną Barcy w tym dwumeczu a nie tylko narzekają. Dziś widać było zmęczenie i brak pomysłu na gre. jakby szli pieszo do mediolanu a nie jechali autokarem na ten mecz. nie ma co krytykować pepa, moim zdaniem na tak grający inter nawet super trafione zmiany by wiele nie dały. pozostaje wiara w mecz na CN w którym Barca musi zagrać poprostu swoje a Inter słabiej bo pokazali dziś że Mourinho i jego gracze są w stanie nas zatrzymać.

0

denerwują mnie ludzi którzy piszą o "gwiazdorzeniu" Messiego. Ciekawe jak wy byscie byli na ustach calego swiata i zarabiali mln euro miesiecznie. messi to skromna osoba i jego umiejetnosci pozwalaja zeby zagrac egoistycznie a ze mu czasami nie wyjdzie - nie szkodzi.gdyby nie próbował dryblingu ilu pieknych bramek bysmy nie widzieli. dobrze ze nie jeździ po klubach w miami i nie ćpa koksu bo rozne bywały przypadki.pzdr dla kibiców

0

trochę z innej beczki - w tym sezonie wiele mówi się o całej formacji ofensywnej Barcy i o genialnym Xavim który rozgrywa jak nikt inny na świecie ale jest gracz który jak narazie jest w cieniu ostatnich wielkich meczy barcy i troche mi go szkoda.mowa o Iniescie.fakt że kontuzje wykluczały go z ostatnich ważnych spotkań i nie był wcześniej w wysokiej formie ale poprzedni sezon miał znakomity a jego bramka z Chelsea...co za wspomienia:)mam nadzieje ze wróci szybko do najwyższej dyspozycji i pomoże Barcelonie zdobyć tytuły.Vamos Iniesta!

0

Messi gra na innym poziomie niż Bojan i Pedro dlatego Ibra jest potrzebny ze względu na jego warunki a młodych nie ma co przekreślać jeszcze pokażą swoje nie raz. dziś było widać też ze para stoperów nie wyprowadza tak dobrze akcji jak pique/puyol.ciekawe co z abidalem..a GD wygramy i w to wierze. PS męska gra to nie kopanie po kostkach i piszczelach niektórzy kibice Arsenalu niech na rugby sie przerzucą lepiej.Messi nie strzelił w pierwszym meczu a dwa gole padły zresztą nie tylko strzela bo niektóre jego podania na poziomie conajmniej Xaviego.piłkarz kompletny.Fenomen.

0

Świetny mecz na najwyższym z możliwych poziomów to po pierwsze. Barca pokazała że nawet przy mało widocznym messim jest i tak wielka. Ibra zrobił to co do snajpera należy, brawo!ale zmartwiło mnie te zlekceważenie rywala po wyniku 0-2, podobnie było z saragossą...trzeba to poprawić.arsenal przestraszył się barcy z pierwszej połowy wiadomo było że w drugiej odważniej zagra ale pep da rade i rewanż będzie nasz!VEEEB

0

a ja chciałbym żeby Fabregas zagrał bo wierze że i tak Barcelona wygra ten dwumecz a lepiej będzie dla widowiska. Visca el Barca

0

te zagranie plecami...czy to taka magia hmm nie sądzę.zgadzam się z fcb-kat - magia to messi

0

witam kibiców!!!(tylko tych prawdziwych heh)Barca dała z siebie wszystko i zwycięstwo najważniejsze:)rozstrzygnięcie jednak na santiago myśle...brak troche abidala bo to co grał przed kontuzją.. dawało prawie tyle co alves tylko po drugiej stronie...VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?