0

swietny wynik i cieszy bramka Messiego

0

co do najgorszego moim zdaniem to rozgrywanie Ibry nie krytykuje go bo jest swietnym zawodnikiem ale zbyt wiele latwych strat jak na ten poziom,

najlepsze to rosnaca forma daniego i bramka messiego

0

nie wiem o nim praktycznie nic wiec ciezko się wypowiedziec ale jesli by gral na skrzydle to czemu nie byc moze ma wielki talent, na pewno ma wielki talent tylko czy wystarczajacy na barcelone...

0

Trochę wolnego jest to ma czas najważniejsze aby po kontuzji dostawał szanse na grę i się rozwijał bo widać że ma talent szybkość i technikę

może być w przyszłości siła zespołu

0

życzmy sobie i zawodnikom jak najwięcej takich wyróżnień

wielkie brawa dla Leo

0

tak lekko w temacie co do ostatniej kolejki to info o kontuzji Pepe wykluczajacej go na pol roku z gry - zawodnikowi zycze zdrowia ale to spore oslabienie realu moze nam pomoc

0

bardzo cenne 3 pkt

0

gratulacje i oby jak najwięcej sukcesów

0

bedzie wielki spektakl mam nadzieje ze wygramy choc realu nie mozna niedoceniac to wielki klub

0

zasada w pilce nożnej jest taka że gra sie do gwizdka i dopuki go nie ma wszystko toczy sie dalej, i henry tez sie tego od malego uczył wiec nie ma sie mu co dziwić a zapis wideo powinien zostac wprowadzony

0

zdarzyło sie trudno ale pewnie gdyby mial szanse zrobilby tak jeszcze raz aby dac awans Francji

0

tak do kolegi od zeszłego roku forma pisze jest poprawna ;)

została zatwierdzona i dodana do słowników

mam nadzieje ze młodzież sobie poradzi :)

0

Keita man of the match 3 gole i asysta

zdrowia duzo dla Giuliego

0

no i po jabłkach :(

0

dobrze działa na tvuplayer

0

tak jak napisał bojo ale trzeba sciagnac program co nie jest problemem

0

dobrze działa na tvu player

0

na tvu player chodzi super

0

sop://211.152.36.37:3912/60341 adres do sopcasta

sorki za wklejanie linka

0

Przed Ibrą arcytrudne zadanie zastąpić Etoo jak dla mnie fenomen mimo tzw słabszego ostatniego sezonu, te bramki które dał Barcelonie to cudo.

0

jak najbardziej na tak, u nas pokazujemy ze młodzi sie rozwijają i mam nadzieje ze z K9 tez tak bedzie

0

Rio zarzadził :P

0

przydałoby się pierwsze trofeum unieśc w góre już w środe.

0

Jak dla mnie to Hiddink na własne życzenie mecz przegrał wielki strateg to fakt ale błąd szkoleniowy 90 mija on ma 2 zmiany(zmiana liczy się do czasu gry) jeśli by je przeprowadził wybiłby by Barce z tempa i mecz mógłby byc jego. Zmiana Drogby na Belettiego pokazała ze tylko murowanie bramki mu w głowie, sedzia popełniał błedy ale to czesc pilki ktora dzis nam akurat sprzyjała. Jestem niesamowicie szcześliwy z awansu!!

Barca pokazała ze do końca walczy i sie nie poddaje !!

FORZA BARCA

0

Ribery jak najbardziej na tak !! co do transferow to jeszcze lewa obrona jest luka ktora trzeba zapelnic i bedzie dobrze

Porownanie do C Ronaldo hmm

Ribery to pracownik i mozg w jednym Ronaldo to gwiazda i olbrzymi talent ale to czasem nie wystarcza....

Choc Ronaldinho mial talent nieziemski ale wyjatek potwierdza regułe

0

Trzymam kciuki że się uda :)

0

Pepe chyba od razu dostał czerwień, jeśli tak to powininen pauzowac 2 mecze co oznacza ze z sevilla i nami nie zagra. (tak mi sie wydaje no chyba że bedzie jakieś odwołanie)

0

jakby ktos mial link do transmisji po polsku to poprosze bo ten niemiecki mi nie lezy

0

bedzie ciekawie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?