0

Ramos grajek?? no nie przeginajmy to naprawde swietny zawodnik i sadze ze nikt by sie go u nas nie powstydził choc wiadomo ze to nierealne.

0

Bojan do Henryego na głowe i 1:0

0

ma ktos w Angielskim?

0

ma ktos w Angielskim?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?