0

Jak wygląda u was oglądanie meczu , leżycie czy siedzicie może ktoś stoi co do picia,w pokoju jest ciemno czy jasno ?

4

@Rust_Cohle tak bije gruchę teraz

8

Ile najdłużej wytrzymaliscie bez bicia gruchy ?

4

@Rust_Cohle to idź do jego pokoju bo ogląda gołe baby

0

@bartekvisca napewno fejk

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@budel17 jak union nie wygra to @MesQueUnClub96 będzie miał lanie od starego

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

@EKSBOKS bez odbioru

0

Wieje mocno u was ?

0

@Maciek069 a jakby ruskie już były koło twojego domu to co robisz?

1

@Kgorecki2500 będa dziś pierogi z biedry ?

0

@escarabajo co proponujesz ?

0

@clyde wybaczyłas Maćkowi wczorajszy wpis?

1

@Rust_Cohlejaniama ponoć tam ma dom letniskowy ,przygarnie cię ?

0

Jakby ruskie chciały zaatakować Polskę do jakiego kraju uciekacie ?

1

@Kessie to siki @Deviler po alkoholu od @Luciano99

1

@Adran360 byczku jakie jadłeś ?

0

@tristan87 czyli nie dobrze

3

ma ktoś cel na dziś nie zjesc ani jednego pączka ?

0

@Sulimo przy dobrym wiatrze ?

1

https://obcas.pl/nie-zyje-24-letnia-influencerka-brala-udzial-w-gali-alkomaster-z-don-kasjo-i-ewelona/ kolejna osoba z tego środowiska pewnie nie znacie, ja też no ale , lawina idzie

2

@kryhaa 1:2 bayern totki wygraja 2:0

0

@Foro to że ,podał do bramkarza

0

@Medium a zagra ?

0

@Criss18Barca a ja dalej nie wierzę w mecz z the Reds taka przewaga masakra i ta okazja dembele

0

@BorzyKrzys a ty byku już walczyłeś z żywiołem ?

0

@tristan87 potwierdzam nie było tylko, było 100 razy

0

@clyde jak sie czuje kolezanka co bierze chemie ?

1

@talizmo dla takich ludzi jak ty niema ratunku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?