16

Zaginął @Kessie
lat?
Czarnoskóry
widziany Sosnowiec.

7


dlatego jak ktoś mówi , że stanowski jest obiektywny to elooo

0

@mekston dlatego Leo musi nawalić jeszcze troche

3

@MsBarca bo dziś , będzie strzelał z rożnych ,z połowy itp

2

@gumaz @macio_944 zwarty i gotowy xd

5

@Roobo po meczu wlecisz z polityką ?

2

@martusiaaaa a ty masz egzamin 6 klasy ?

1

@1LY0 @Popitek12 trzepał ale przestal po golu

4

@mekston prawie jak @FcPortoFan1999 na orliku

1

@Luciano99 ale wrócisz .

0

@clyde jakiś zestaw kibica jest?

0

@LeszekFCB o ty gno

0

@FcPortoFan1999 powalone, że ty byś ten mecz zamienił na korona vs piast

1

2

@D10SLEO ale taką 9 lotke ratajskiego to byś zobaczył @Giwera

1

@RafiVeB zdecydowanie w ogumieniu

2

@partymaker dla ciebie Pan Borek

2

@MOLESTA to prawie jak francuz w gumie czy bez

1

@michaleu dramat panie to jest to , że pan śpisz jak pan nie masz spać.

3

/photo/1
Mój kochany Rzeszów sie pięknie rozwija.

2

@Matheu12 i cie @Kessie będzie leczył

6

@Kgorecki2500 idealnie @Kessie będzie bral popcorn za darmo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

@martusiaaaa @Kessie nie zdał matury , egzaminu 6 klasisty , nie ma bierzmowania, nie ma chrztu i zyje .

1

@martusiaaaa jak uwalisz to przeciez świat sie nie zawali .

3

@MesQueUnClub_87 @Giwera ledwo widziałes jeden max .

9

/photo/1
nic matole

2

@Spider_Man jak pracujesz na rambli to jest ok

0

@BulaKG Panie stać pana na Patrona, a pan żałujesz @Kessie na piwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?