gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Zaginął @Kessie
lat?
Czarnoskóry
widziany Sosnowiec.
7
dlatego jak ktoś mówi , że stanowski jest obiektywny to elooo
0
@mekston dlatego Leo musi nawalić jeszcze troche
3
@MsBarca bo dziś , będzie strzelał z rożnych ,z połowy itp
2
@gumaz @macio_944 zwarty i gotowy xd
5
@Roobo po meczu wlecisz z polityką ?
2
@martusiaaaa a ty masz egzamin 6 klasy ?
1
@1LY0 @Popitek12 trzepał ale przestal po golu
4
@mekston prawie jak @FcPortoFan1999 na orliku
1
@Luciano99 ale wrócisz .
0
@clyde jakiś zestaw kibica jest?
0
@LeszekFCB o ty gno
0
@FcPortoFan1999 powalone, że ty byś ten mecz zamienił na korona vs piast
1
@Comentateiro 4 @Kessie + @Bocheno1
2
@D10SLEO ale taką 9 lotke ratajskiego to byś zobaczył @Giwera
1
@RafiVeB zdecydowanie w ogumieniu
2
@partymaker dla ciebie Pan Borek
2
@MOLESTA to prawie jak francuz w gumie czy bez
1
@michaleu dramat panie to jest to , że pan śpisz jak pan nie masz spać.
3
Mój kochany Rzeszów sie pięknie rozwija.
2
@Matheu12 i cie @Kessie będzie leczył
6
@Kgorecki2500 idealnie @Kessie będzie bral popcorn za darmo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
@martusiaaaa @Kessie nie zdał matury , egzaminu 6 klasisty , nie ma bierzmowania, nie ma chrztu i zyje .
1
@martusiaaaa jak uwalisz to przeciez świat sie nie zawali .
3
@MesQueUnClub_87 @Giwera ledwo widziałes jeden max .
9
nic matole
2
@Spider_Man jak pracujesz na rambli to jest ok
0
@BulaKG Panie stać pana na Patrona, a pan żałujesz @Kessie na piwo