gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michaleu emigracja
0
@Barca1992 pijesz alko jakieś byczku ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Fake69 13 godzin: Tajna misja w Benghazi kozacki
2
@Lionel_Messi10 byczku jakie piwko i czy pucha czy butla ?
0
@MesQueUnClub96 no teraz taki meczyk ratajski vs białecki by zobaczył
1
@MesQueUnClub96 jak spedzasz sylwka ?
0
@Uukasz_93 dokładnie ale według mnie to wszystko wina izolacji, wiele chorób nie leczono bo covid niestety teraz ludzie padają, a jesli chodzi o szczepionki to mam jedno info gdzie chłop zmarł zaraz po szczepieniu pewne info, a tak to inni po szczepieniu u mnie sie dobrze trzymaja
21
@ObiektywnyKibic121 ziomek kończ te maskarde i zablokuj zerwij kontakt ,szkoda czasu
1
@squeamish e tam , z wiekiem u mnie zawsze były imprezy teraz ciezko jest o imprezki bo każdy ma swoje życie :D
0
@MesQueUnClub96 do jakiej muzyki byś wchodził w darcie ?
2
@MesQueUnClub96 byczku komentuj darta
1
@okiemtypera_lucaxx95 czekamy to cię dobrze dojebalo ,pas zakładasz itp do ćwiczeń !
0
@okiemtypera_lucaxx95 jak zdrówko prezes
0
Wybuchła komuś z was petarda w ręce ?
0
@MesQueUnClub_87 byczku na tyle ludzi zawsze ktoś się znajdzie
3
Panowie jest impreza rambli , i pijany @Rust_Cohle z synem @MesQueUnClub96 wpadli do wody kogo najpierw ratujecie ?
0
@pride98 kasyno online ?
0
@MesQueUnClub_87 lubialem kiedyś taki klimat ale często dymy po alko jednak 40 ludzi to dużo
1
Jak spędzacie sylwka ?
1
@NaFazieHitman chodzi mu o typa co lewego szkaluje
0
@Rust_Cohle dobra heheszki i pilnuj syna
1
@NaFazieHitman dokładnie ludzie co chwilę wypadki i z byle czym na sor
5
@Luciano99 dobrze że guma jest.
0
Nie ma pieniędzy na onkologię, nie ma ich na psychiatrię dziecięcą, ponad 2 mln. Polaków żyje w skrajnym ubóstwie. Jeśli potwierdzi się, że za 5 minutowy występ „gwiazdy”w Sylwestra TVP zapłaci jej 4,5 mln.zł., to jest to niemoralne szaleństwo.
Tylko czy ciemny lud to kupi?
0
@BorzyKrzys ja wierzę że ,mają trop ax to największe kozaki a nie ,gnoje z Gdańska przekupieni
1
@MesQueUnClub96 dawac 9 lotke albo podejscie chociaz!
0
@MesQueUnClub96 25 kurs zagrałem to trzymaj kciuki
1
@MesQueUnClub96 czemu tak czujesz bo ja ich dobrze nie znam , dobrze rzucaja ?
3
Dziennikarz Joaquim Piera z katalońskiego "Sportu" przekazał, że Philippe Coutinho może zasilić szeregi Corinthians. Brazylijczycy chcą pozyskać piłkarza na zasadzie wypożyczenia, aby w ojczyźnie mógł odbudować formę. W barwach Aston Villi zawodnik rozegrał łącznie 33 spotkania, w których strzelił zaledwie pięć bramek i zanotował trzy asysty.
Piękny zjazd