0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

wchodzi janiama na ramble

0

@Adamski69 Rzeszów !! nie damy sie

0

jak wam sie podoba kanał sportowy dla mnie merytoryka borek i smoku a pol żeby robić jaja :P

0

@Kajtek77 razem ? to max 40

0

@Orlik00 dobrze palił papierosy :D ciekawe jakby trenerem był sari

1

@Hiacynk dużo młodych zaczyna od mety co z narządów robi sieczke a potem sterydy

0

@Piotr89Sand dziekuje bardzo !

0

panowie ile kosztuje piwko jakieś w angli w sklepie ?

0

https://www.filmweb.pl/Atak.Na.Posterunek szukam tego filmu wiecie gdzie można zobaczyc?

0

@maroon Detroit. Policjanci z 13. posterunku podczas nocy sylwestrowej przygotowują się do likwidacji placówki. Niespodziewanie otrzymują zadanie przyjęcia transportu więźniów, który w trakcie jazdy zatrzymała zamieć.

0

ktoś wie gdzie obejrze atak na posterunek 13 dziekuje ?

0

@gryfiT. według mnie nie , niestety nie fizyczności kompletnie brak

0

0

@MateS co dobrego pijesz?

1

Ktoś pije piwo i myśli czemu?

2

@Albus54 valverde

0

@liberoFCB de Jong bez jaj

6

@Lola120 co jest

1

@Lukas171 my podobnie piwka kupione gastro jazda

0

@tadzik447 babiarz tragedia

0

@kstyko wątpię po co kłamać, co jej to da

0

Ma ktoś w UPC i niema neta bo nie wiem, czy robić zadymę?

0

@patrickk103 rambla, warka, nowe Miasto pozdrawia VAMOS Barca

0

@FafitFCB a zapach?

0

@ksobi dobre ale widziałem

0

Panowie jakiś dobry film o oblężeniu że ludzie są np w starej szkole czy gdzieś na zewnątrz jakieś swiry ? lub film podobny do olimp w ogniu ? lub o terorystach ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BarcaInfo kocham tego gola cudo !! z komentarzem wolskiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?