gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
wchodzi janiama na ramble
0
@Adamski69 Rzeszów !! nie damy sie
0
jak wam sie podoba kanał sportowy dla mnie merytoryka borek i smoku a pol żeby robić jaja :P
0
@Kajtek77 razem ? to max 40
0
@Orlik00 dobrze palił papierosy :D ciekawe jakby trenerem był sari
1
@Hiacynk dużo młodych zaczyna od mety co z narządów robi sieczke a potem sterydy
0
@Piotr89Sand dziekuje bardzo !
0
panowie ile kosztuje piwko jakieś w angli w sklepie ?
0
https://www.filmweb.pl/Atak.Na.Posterunek szukam tego filmu wiecie gdzie można zobaczyc?
0
@maroon Detroit. Policjanci z 13. posterunku podczas nocy sylwestrowej przygotowują się do likwidacji placówki. Niespodziewanie otrzymują zadanie przyjęcia transportu więźniów, który w trakcie jazdy zatrzymała zamieć.
0
ktoś wie gdzie obejrze atak na posterunek 13 dziekuje ?
0
@gryfiT. według mnie nie , niestety nie fizyczności kompletnie brak
0
@AmigoBlancos 10:30
0
@MateS co dobrego pijesz?
1
Ktoś pije piwo i myśli czemu?
2
@Albus54 valverde
0
@liberoFCB de Jong bez jaj
6
@Lola120 co jest
1
@Lukas171 my podobnie piwka kupione gastro jazda
0
@tadzik447 babiarz tragedia
0
@kstyko wątpię po co kłamać, co jej to da
0
Ma ktoś w UPC i niema neta bo nie wiem, czy robić zadymę?
0
@patrickk103 rambla, warka, nowe Miasto pozdrawia VAMOS Barca
0
@FafitFCB a zapach?
0
@ksobi dobre ale widziałem
0
Panowie jakiś dobry film o oblężeniu że ludzie są np w starej szkole czy gdzieś na zewnątrz jakieś swiry ? lub film podobny do olimp w ogniu ? lub o terorystach ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BarcaInfo kocham tego gola cudo !! z komentarzem wolskiego