gumis_1221
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Arek99---> taki mecz raczej bedzie gdzie ogladac:D
0
dokładnie!!!! Messi to jednak Messi !!! Gdyby Barcelona sprzedała Messiego byli bysmy teraz w polowie tabeli niestety taka prawda 1 mecz go niema i juz widac po stylu gru i po wyniku.....
0
milo popatrzec tylko Barca wygrala z nimi i to 6:0 :D
0
w koncu!!! niemoglem sie doczekac lepszego rywala:D oby wszystko poszlo zgodnie z planem
0
a moze bedzie nowy rekord 15 z rzedu:D
0
Regulamin!
mod
0
ja mam neta od pojutrze,,,:(
0
"Eto jest lepszy niz ja" wow odkryl ameryke
0
jestem pewny a bynajmniej tak mysle ze Benzema niedalby rady nastrzelac tyle bramek co Etoo...
0
moim zdaniem Messi zdecydowanie powinien zdobyc ,,Złotą Piłkę" te jego podania sa idealne gra z klepy i asysty sa 100 razy lepsze od Ccristiana....... i jeszcze bramki w waznych momentach z kazda druzyna
0
ja mysle ze w finale bedzie Barca z MU
0
wielki piłkarz wypusci sobie pilke na 10 metrow i ja goni w hiszpanskiej lidze by go sklepali ze by niewiedzial gdzie jest
0
Zostaw kibica!!! :D VeB!!!
0
maxior10 jak tak go juz poprawiasz to tam nic niepisze tylko jest napisane:D
VeB!!!
0
beznadziejne prawo!!! mam nadzieje ze chlopak niepojdzie siedziec....
0
nie no kurde jestem tak podniecony ze niewiem:DDDD magia!!!!!!! VeB!!!!!!!!!
0
ladnie:)
0
ladna 1 polowa przecietna koncowka meczu
0
a oprocz tvuplayera jest jeszcze gdzies?
0
kurde padlo mi na video bramki i nie wiem gdzie ogladac
0
gdzie wy mecz ogladacie bo niemoge znalesc nigdzie
0
joyo
wielkie dzieki :) ale niewiem czemu mi ten sob cast niedziala
0
a mi sopcast niedzialqa niewiem czemu normalnie ladnie mi laduje ale obrazu niemam...
0
oni chyba sa nienormalni jak mozna zawodnika sprzedawac ktory widac ze jest stworzony po to by grac w Barcelonie i jeszcze strzela tyle bramek!!!
0
mi na tych mogulusach strasznie szarpie macie moze jakiegos justina
0
zamiast pisac o tym messim moze dalibyscie linka na mecz
0
kurde dajcie mi jakiegos linbka na mecz
0
dajcie mi jakiegos dzialajacego justina czy jak to ma
0
wyskakuje mi not broadcasting kurde!!!
0
kurna czy wy mozecie podac kanal na sopcasta??? tak ciezko??? omg fajnie sie oglada??