0

Arek99---> taki mecz raczej bedzie gdzie ogladac:D

0

dokładnie!!!! Messi to jednak Messi !!! Gdyby Barcelona sprzedała Messiego byli bysmy teraz w polowie tabeli niestety taka prawda 1 mecz go niema i juz widac po stylu gru i po wyniku.....

0

milo popatrzec tylko Barca wygrala z nimi i to 6:0 :D

0

w koncu!!! niemoglem sie doczekac lepszego rywala:D oby wszystko poszlo zgodnie z planem

0

a moze bedzie nowy rekord 15 z rzedu:D

0

Regulamin!

mod

0

ja mam neta od pojutrze,,,:(

0

"Eto jest lepszy niz ja" wow odkryl ameryke

0

jestem pewny a bynajmniej tak mysle ze Benzema niedalby rady nastrzelac tyle bramek co Etoo...

0

moim zdaniem Messi zdecydowanie powinien zdobyc ,,Złotą Piłkę" te jego podania sa idealne gra z klepy i asysty sa 100 razy lepsze od Ccristiana....... i jeszcze bramki w waznych momentach z kazda druzyna

0

ja mysle ze w finale bedzie Barca z MU

0

wielki piłkarz wypusci sobie pilke na 10 metrow i ja goni w hiszpanskiej lidze by go sklepali ze by niewiedzial gdzie jest

0

Zostaw kibica!!! :D VeB!!!

0

maxior10 jak tak go juz poprawiasz to tam nic niepisze tylko jest napisane:D

VeB!!!

0

beznadziejne prawo!!! mam nadzieje ze chlopak niepojdzie siedziec....

0

nie no kurde jestem tak podniecony ze niewiem:DDDD magia!!!!!!! VeB!!!!!!!!!

0

ladnie:)

0

ladna 1 polowa przecietna koncowka meczu

0

a oprocz tvuplayera jest jeszcze gdzies?

0

kurde padlo mi na video bramki i nie wiem gdzie ogladac

0

gdzie wy mecz ogladacie bo niemoge znalesc nigdzie

0

joyo

wielkie dzieki :) ale niewiem czemu mi ten sob cast niedziala

0

a mi sopcast niedzialqa niewiem czemu normalnie ladnie mi laduje ale obrazu niemam...

0

oni chyba sa nienormalni jak mozna zawodnika sprzedawac ktory widac ze jest stworzony po to by grac w Barcelonie i jeszcze strzela tyle bramek!!!

0

mi na tych mogulusach strasznie szarpie macie moze jakiegos justina

0

zamiast pisac o tym messim moze dalibyscie linka na mecz

0

kurde dajcie mi jakiegos linbka na mecz

0

dajcie mi jakiegos dzialajacego justina czy jak to ma

0

wyskakuje mi not broadcasting kurde!!!

0

kurna czy wy mozecie podac kanal na sopcasta??? tak ciezko??? omg fajnie sie oglada??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?