gumis_1221
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kanal na sopcasta!! macie jakis??
0
poda ktos kanal na sopcasta???
0
poda ktos kanal na sopcasta???
0
R10 bedzie jeszcze takie bramy strzelal ze to sie w glowie niemiesci niepotrzebnie go sprzedalosmy to byl blad!!
0
niedobrze..;// szkoda mam nadzieje ze zaczniemy w koncu wygrywac... bylo kilka fajnie rozegranych akcji z tego powinniesmy byc zadowoleni... ale remis i 2 punkty stracone to porazka
0
mlody czy ty chcesz zeby Barca miala kolejny sezon stracony?? dobrze by bylo dobrze zaczac!!! mam nadzieje ze powalczymy w l.mistrzow
0
moim zdaniem najlepszym pilkarzem jest Maciej Żurawski.. on potrafi czarowac!! Kładzie na glebe obroncow poprostu SZACUN MAciEK!!! :D
0
u mnie jest obecnie ciocia z Hiszpani przyleciala....(kocha Real) :D
0
masq Henry jest grozny tylko w polaczenie z Etoo?? w Arsenalu niemial Etoo:) a co do Arszawina to jest nam niepotrzebny niewarto wydawac kasy
0
po co?? on jest niepotrzebny!
0
no i kurwa super wiedzialem ze tak bedzie a polowa sie podniecala jak by byl juz Silva w Barsie
0
ale faktycznie..... ladnie Barca ale to jest dziwne...Getafe by bylo przed Realem??... jasne... jestem fanem Barcy ale nieoszukujmy sie Real jest napewno lepszy od kilku klubow z tej 18-tki
0
jezeli Etoo odejdzie to tylko Drogba!! nie widze innego godnego zastepcy Samuela.dla mnie bez roznicy obaj sa genialnymi napastnmikami. szczerze chcialbym zobaczyc Drogbe w Barcelonie
0
[edit]
0
6:2 ladny wynik troche Valdes mogl sie bardziej przylozyc... kurcze szkoda mi teraz Wisly Krakow ze trafila na Barce....
0
milch popieram twoja wypowiedz w 100%
VeB!
0
milch popieram twoja wypowiedz w 100%
VeB!
0
tak wspanialy wysmienity swietny transer!! jeszcze czego!!! Etoo musi zostac!!! po kiego diabla nam jakis Berbatow jak mamy Samuela ktory strzela co 38 minut bramki!!:P
0
nic dodac nic ujac! ja rozumiem R10 ze skonczyl sie sezon to mozna poszalec:P
goal
niemow mi ze ty nigdy nic niewypiles nie wypaliles... R10 chcial poszalec i jego sprawa wazne zeby panowal nad tym co robi.
R10 w Milanie mam nadzieje ze bedzie jeszcze lepszy niz w Barcelonie i z calego serca rzycze mu tego!
0
i ja czekam na meczyk chociaz oczy mi sie kleja...:P