0

kanal na sopcasta!! macie jakis??

0

poda ktos kanal na sopcasta???

0

poda ktos kanal na sopcasta???

0

R10 bedzie jeszcze takie bramy strzelal ze to sie w glowie niemiesci niepotrzebnie go sprzedalosmy to byl blad!!

0

niedobrze..;// szkoda mam nadzieje ze zaczniemy w koncu wygrywac... bylo kilka fajnie rozegranych akcji z tego powinniesmy byc zadowoleni... ale remis i 2 punkty stracone to porazka

0

mlody czy ty chcesz zeby Barca miala kolejny sezon stracony?? dobrze by bylo dobrze zaczac!!! mam nadzieje ze powalczymy w l.mistrzow

0

moim zdaniem najlepszym pilkarzem jest Maciej Żurawski.. on potrafi czarowac!! Kładzie na glebe obroncow poprostu SZACUN MAciEK!!! :D

0

u mnie jest obecnie ciocia z Hiszpani przyleciala....(kocha Real) :D

0

masq Henry jest grozny tylko w polaczenie z Etoo?? w Arsenalu niemial Etoo:) a co do Arszawina to jest nam niepotrzebny niewarto wydawac kasy

0

po co?? on jest niepotrzebny!

0

no i kurwa super wiedzialem ze tak bedzie a polowa sie podniecala jak by byl juz Silva w Barsie

0

ale faktycznie..... ladnie Barca ale to jest dziwne...Getafe by bylo przed Realem??... jasne... jestem fanem Barcy ale nieoszukujmy sie Real jest napewno lepszy od kilku klubow z tej 18-tki

0

jezeli Etoo odejdzie to tylko Drogba!! nie widze innego godnego zastepcy Samuela.dla mnie bez roznicy obaj sa genialnymi napastnmikami. szczerze chcialbym zobaczyc Drogbe w Barcelonie

0

[edit]

0

6:2 ladny wynik troche Valdes mogl sie bardziej przylozyc... kurcze szkoda mi teraz Wisly Krakow ze trafila na Barce....

0

milch popieram twoja wypowiedz w 100%

VeB!

0

milch popieram twoja wypowiedz w 100%

VeB!

0

tak wspanialy wysmienity swietny transer!! jeszcze czego!!! Etoo musi zostac!!! po kiego diabla nam jakis Berbatow jak mamy Samuela ktory strzela co 38 minut bramki!!:P

0

nic dodac nic ujac! ja rozumiem R10 ze skonczyl sie sezon to mozna poszalec:P

goal

niemow mi ze ty nigdy nic niewypiles nie wypaliles... R10 chcial poszalec i jego sprawa wazne zeby panowal nad tym co robi.

R10 w Milanie mam nadzieje ze bedzie jeszcze lepszy niz w Barcelonie i z calego serca rzycze mu tego!

0

i ja czekam na meczyk chociaz oczy mi sie kleja...:P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?