O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna
  • Ulubiony zawodnik Puyol
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie 4517
  • Liczba komentarzy 25
  • Polecenia 14

Komentarze

0

Jeb jeb jeb jeb ! Kto chce jeszcze żółtą ? :)

0

Busi jest najlepszym DM ale tylko i jedynie dla barcy. W żadnym innym zespole się nie sprawdzi więc nie mówmy że jest jakimś najcudowniejszym DM, bo jak wiadomo najlepszym DM jest Mascherano

0

Real wychował również Eto'o chciałbym przypomnieć :)

1

Stadiony świata xd

0

Neymar i Messi ...

Zobacz wszystkie

7

20 mln euro -_- i Hummels w United (kluczowy gracz reprezentacji Niemiec , Borussi , doświadczony , 25 latek , ograny w lidze mistrzów ) = 20 mln euro Mathieu ( brak ogrania w LM i reprezentacji , rudy ;) , 30 latek , średnia jakość ) eh . Zubi , dlaczego ?

3

Bardzo trafne spostrzeżenie. Wszędzie Messi tylko na boisku go brak.

1

Messi zaczął grać? 95 % meczu to dreptanie po boisku, zmarnował 2/3 setki, niewidoczny, brak chęci, jak widziałem że jest 5 m od piłki i nie zakłada presingu a Alexis biegnie od pola karnego i atakuje zawodnika to... (Ładniej) zastanawiałem się co Messi robi na boisku. Jedyny plus - wykorzystanie wolnego.

1

Stadiony świata xd

1

Strzał - cudo ! Szkoda że nie wpadło bo byłby gol kolejki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?