0

Jeb jeb jeb jeb ! Kto chce jeszcze żółtą ? :)

0

Busi jest najlepszym DM ale tylko i jedynie dla barcy. W żadnym innym zespole się nie sprawdzi więc nie mówmy że jest jakimś najcudowniejszym DM, bo jak wiadomo najlepszym DM jest Mascherano

0

Real wychował również Eto'o chciałbym przypomnieć :)

1

Stadiony świata xd

0

Neymar i Messi ...

0

Ściągnięcie rezerwowego (wątpię żeby wygryzl Neya czy messiego) za 50 mln jest idiotyzmem.

1

Adriano też był kryształowy (nadal jest) ale nasi fizjoterapełci zrobili kawał dobrej roboty i chłop może spokojnie grać. Wszystko żalezy od przygotowania fizycznego.

7

20 mln euro -_- i Hummels w United (kluczowy gracz reprezentacji Niemiec , Borussi , doświadczony , 25 latek , ograny w lidze mistrzów ) = 20 mln euro Mathieu ( brak ogrania w LM i reprezentacji , rudy ;) , 30 latek , średnia jakość ) eh . Zubi , dlaczego ?

0

Ale świetne przygotowanie fizyczne za czasów Guardioli i Messi nie łapał prawie w ogóle kontuzji.

0

Mascherano na MOTH!

0

Nie odstraszysz , to oczywiste ale mieć 5 mln za Munira a 70 mln , to znacząca różnica.

0

Bez Neya dadzą radę? Z drewnianym Hulkiem, który nawet karnego z Chile nie wykorzystał i bezużytecznym Fredem który gra chyba z sympatii Trenera? Moim zdaniem Brazylia nie przegra tego wysoko ale noe wy

0

To jest dość śmieszne, Liverpool żąda od nas 80 mln euraskow (jeśli dobrze pamiętam) za Suareza, a oferują nam 27 mln za naszego najlepszego skrzydłowego w tym sezonie... Śmiech na sali. Cóż, można przywyknąć, od Barcy żądają 2 razy tyle ile jest wart, a sami proponują Barcelonie kilka krotnie zaniżone ceny :) przykład Mathieu (20mln) żąda Valencia , a sezon temu Barca sprzedaje w zbliżonym wieku swojego napastnika Ville za 2 mln do Atletico. Eh.

0

I jedyny który ponoć ogarnia grę na 5 pozycjach :) lewa obrona prawa obrona lewe skrzydło środek obrony (

0

Obstawiłem 2:1 dla Brazylii i Oscar popsuł mi wszystko -_-

0

A jakby wybulic więksZość za Cesca na Pogbe :) ?

0

Nie najwięcej, Bartra miał 11 odbiorów. Choć co do waleczności się zgodzę. Chłop ma chęci i to widać

1

Messi zaczął grać? 95 % meczu to dreptanie po boisku, zmarnował 2/3 setki, niewidoczny, brak chęci, jak widziałem że jest 5 m od piłki i nie zakłada presingu a Alexis biegnie od pola karnego i atakuje zawodnika to... (Ładniej) zastanawiałem się co Messi robi na boisku. Jedyny plus - wykorzystanie wolnego.

1

Strzał - cudo ! Szkoda że nie wpadło bo byłby gol kolejki.

0

Blask , jaja sobie robisz? Trener Barcelony ma motywować , ustawiać taktykę, przygotować zawodników i wygrywać mecze . Co do tego ma dres ? Chce tak to może tak , najważniejsze są wyniki !

3

Bardzo trafne spostrzeżenie. Wszędzie Messi tylko na boisku go brak.

0

adblock działa na każdej przeglądarce :)

0

Chyba 21 mln ale głowy nie dam

0

Wielki człowiek ! Puyol

0

wszędzie pokazy slajdów zamiast meczu -_-

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?