gusted09
Dołączył/a: luty 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeb jeb jeb jeb ! Kto chce jeszcze żółtą ? :)
0
Busi jest najlepszym DM ale tylko i jedynie dla barcy. W żadnym innym zespole się nie sprawdzi więc nie mówmy że jest jakimś najcudowniejszym DM, bo jak wiadomo najlepszym DM jest Mascherano
0
Real wychował również Eto'o chciałbym przypomnieć :)
1
Stadiony świata xd
0
Neymar i Messi ...
0
Ściągnięcie rezerwowego (wątpię żeby wygryzl Neya czy messiego) za 50 mln jest idiotyzmem.
1
Adriano też był kryształowy (nadal jest) ale nasi fizjoterapełci zrobili kawał dobrej roboty i chłop może spokojnie grać. Wszystko żalezy od przygotowania fizycznego.
7
20 mln euro -_- i Hummels w United (kluczowy gracz reprezentacji Niemiec , Borussi , doświadczony , 25 latek , ograny w lidze mistrzów ) = 20 mln euro Mathieu ( brak ogrania w LM i reprezentacji , rudy ;) , 30 latek , średnia jakość ) eh . Zubi , dlaczego ?
0
Ale świetne przygotowanie fizyczne za czasów Guardioli i Messi nie łapał prawie w ogóle kontuzji.
0
Mascherano na MOTH!
0
Nie odstraszysz , to oczywiste ale mieć 5 mln za Munira a 70 mln , to znacząca różnica.
0
Bez Neya dadzą radę? Z drewnianym Hulkiem, który nawet karnego z Chile nie wykorzystał i bezużytecznym Fredem który gra chyba z sympatii Trenera? Moim zdaniem Brazylia nie przegra tego wysoko ale noe wy
0
To jest dość śmieszne, Liverpool żąda od nas 80 mln euraskow (jeśli dobrze pamiętam) za Suareza, a oferują nam 27 mln za naszego najlepszego skrzydłowego w tym sezonie... Śmiech na sali. Cóż, można przywyknąć, od Barcy żądają 2 razy tyle ile jest wart, a sami proponują Barcelonie kilka krotnie zaniżone ceny :) przykład Mathieu (20mln) żąda Valencia , a sezon temu Barca sprzedaje w zbliżonym wieku swojego napastnika Ville za 2 mln do Atletico. Eh.
0
I jedyny który ponoć ogarnia grę na 5 pozycjach :) lewa obrona prawa obrona lewe skrzydło środek obrony (
0
Obstawiłem 2:1 dla Brazylii i Oscar popsuł mi wszystko -_-
0
A jakby wybulic więksZość za Cesca na Pogbe :) ?
0
Nie najwięcej, Bartra miał 11 odbiorów. Choć co do waleczności się zgodzę. Chłop ma chęci i to widać
1
Messi zaczął grać? 95 % meczu to dreptanie po boisku, zmarnował 2/3 setki, niewidoczny, brak chęci, jak widziałem że jest 5 m od piłki i nie zakłada presingu a Alexis biegnie od pola karnego i atakuje zawodnika to... (Ładniej) zastanawiałem się co Messi robi na boisku. Jedyny plus - wykorzystanie wolnego.
1
Strzał - cudo ! Szkoda że nie wpadło bo byłby gol kolejki.
0
Blask , jaja sobie robisz? Trener Barcelony ma motywować , ustawiać taktykę, przygotować zawodników i wygrywać mecze . Co do tego ma dres ? Chce tak to może tak , najważniejsze są wyniki !
3
Bardzo trafne spostrzeżenie. Wszędzie Messi tylko na boisku go brak.
0
adblock działa na każdej przeglądarce :)
0
Chyba 21 mln ale głowy nie dam
0
Wielki człowiek ! Puyol
0
wszędzie pokazy slajdów zamiast meczu -_-