18 sierpnia 2011, 08:55
0
Mourinho! Bydło i chlew na pastwiska nie na boiska! gdybym był kibicem realu spalił bym sie ze wstydu za te zachowania gdzie ten honorowy gentelmeński królewski Real.
31 maja 2011, 17:46
o! pięknie teraz śmiga :D
31 maja 2011, 17:26
ja już też udostępniam ile się da na kablu
31 maja 2011, 17:12
seeeed'aaaa ludzie weście się zmobilizujcie i udostępnijcie jakby szło na pelnych obrotach to mam to w 15minut
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Mourinho! Bydło i chlew na pastwiska nie na boiska!
gdybym był kibicem realu spalił bym sie ze wstydu za te zachowania gdzie ten honorowy gentelmeński królewski Real.
0
o! pięknie teraz śmiga :D
0
ja już też udostępniam ile się da na kablu
0
ja już też udostępniam ile się da na kablu
0
seeeed'aaaa ludzie weście się zmobilizujcie i udostępnijcie jakby szło na pelnych obrotach to mam to w 15minut
0
seeeed'aaaa ludzie weście się zmobilizujcie i udostępnijcie jakby szło na pelnych obrotach to mam to w 15minut
0
ja już też udostępniam ile się da na kablu
0
ja już też udostępniam ile się da na kablu
0
o! pięknie teraz śmiga :D
0
Mourinho! Bydło i chlew na pastwiska nie na boiska!
gdybym był kibicem realu spalił bym sie ze wstydu za te zachowania gdzie ten honorowy gentelmeński królewski Real.