guzik90
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Żory
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mourinho! Bydło i chlew na pastwiska nie na boiska!
gdybym był kibicem realu spalił bym sie ze wstydu za te zachowania gdzie ten honorowy gentelmeński królewski Real.
0
o! pięknie teraz śmiga :D
0
ja już też udostępniam ile się da na kablu
0
ja już też udostępniam ile się da na kablu
0
seeeed'aaaa ludzie weście się zmobilizujcie i udostępnijcie jakby szło na pelnych obrotach to mam to w 15minut
0
zgadzam się 40mln to jest górna z górnych granic za tego piłkarza, wg mnie 30mln byłoby rozsądne
0
w zupełności sie zgadzam jak napastnik to tylko Villa poza tym za Ibre napewno takiej kwoty bym nie roztrwonił co innego Villa który nadal jest przyszłościowym zawodnikiem a ze względu na gre w Valencii nie musiałby przechodzić jakiegoś szczególnego okresu adaptacji w Barcelonie