0

Mourinho! Bydło i chlew na pastwiska nie na boiska!

gdybym był kibicem realu spalił bym sie ze wstydu za te zachowania gdzie ten honorowy gentelmeński królewski Real.

0

o! pięknie teraz śmiga :D

0

ja już też udostępniam ile się da na kablu

0

ja już też udostępniam ile się da na kablu

0

seeeed'aaaa ludzie weście się zmobilizujcie i udostępnijcie jakby szło na pelnych obrotach to mam to w 15minut

0

zgadzam się 40mln to jest górna z górnych granic za tego piłkarza, wg mnie 30mln byłoby rozsądne

0

w zupełności sie zgadzam jak napastnik to tylko Villa poza tym za Ibre napewno takiej kwoty bym nie roztrwonił co innego Villa który nadal jest przyszłościowym zawodnikiem a ze względu na gre w Valencii nie musiałby przechodzić jakiegoś szczególnego okresu adaptacji w Barcelonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?