3 czerwca 2010, 21:00
0
BAN!
3 czerwca 2010, 20:45
Pod iloma newsami jeszcze to wkleisz? Zegnam. BAN!
16 maja 2010, 16:33
Świetny felieton ;D Pzdr7
28 kwietnia 2010, 15:12
świetny artykuł...WIERZYMY!!!
28 kwietnia 2010, 15:11
7 lipca 2009, 17:13
Świetny artykuł,aż łezka w oku się kręci na myśl o tym co przeżyliśmy wspólnie z Barca:))
23 marca 2010, 16:02
tin_8 przecież nikt Ci tego nie każe czytac,a poza tym Messi zasłużył sobie nawet i na więcej newsów :D
27 kwietnia 2010, 23:12
Genialny artykuł...szacunek :D p.s ...aż mnie ciary przeszly na samą myśl,ze to już jutro:) Vamos Barça!!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
BAN!
0
Pod iloma newsami jeszcze to wkleisz? Zegnam. BAN!
0
Świetny felieton ;D Pzdr7
0
świetny artykuł...WIERZYMY!!!
0
świetny artykuł...WIERZYMY!!!
0
Świetny artykuł,aż łezka w oku się kręci na myśl o tym co przeżyliśmy wspólnie z Barca:))
0
tin_8 przecież nikt Ci tego nie każe czytac,a poza tym Messi zasłużył sobie nawet i na więcej newsów :D
0
Genialny artykuł...szacunek :D p.s ...aż mnie ciary przeszly na samą myśl,ze to już jutro:) Vamos Barça!!!
0
Świetny felieton ;D Pzdr7
0
Pod iloma newsami jeszcze to wkleisz? Zegnam. BAN!