0

BAN!

0

Pod iloma newsami jeszcze to wkleisz? Zegnam. BAN!

0

Świetny felieton ;D Pzdr7

0

świetny artykuł...WIERZYMY!!!

0

świetny artykuł...WIERZYMY!!!

0

Genialny artykuł...szacunek :D p.s ...aż mnie ciary przeszly na samą myśl,ze to już jutro:) Vamos Barça!!!

0

tin_8 przecież nikt Ci tego nie każe czytac,a poza tym Messi zasłużył sobie nawet i na więcej newsów :D

0

Świetny artykuł,aż łezka w oku się kręci na myśl o tym co przeżyliśmy wspólnie z Barca:))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?