6 marca 2010, 21:41
0
Gratuluję :) Liczę na to, że Messi zdobędzie Hattrick'a :)
6 marca 2010, 21:03
Panowie bądźcie obiektywni :) Ronaldo lepiej wykonuje wolne. Gratuluje i powodzenia :)
6 marca 2010, 20:59
Mamy remis :)
6 marca 2010, 20:44
no nie wierze ; d kibicuje realowi a bardziej wierze w Barcelone niż wy jeżeli chodzi o ten mecz ; o
6 marca 2010, 20:39
discosuperstars http://rojadirecta.com/ tutaj wejdź wybierz mecz który Cię interesuje i masz masę linków.
6 marca 2010, 20:36
Powodzenia Barcelono! ;) Mam nadzieję, że mimo niekorzystnego wyniku uda się im wygrać ten mecz i walka o mistrzostwo będzie ciekawsza. :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Gratuluję :) Liczę na to, że Messi zdobędzie Hattrick'a :)
0
Panowie bądźcie obiektywni :) Ronaldo lepiej wykonuje wolne.
Gratuluje i powodzenia :)
0
Mamy remis :)
0
no nie wierze ; d
kibicuje realowi a bardziej wierze w Barcelone niż wy jeżeli chodzi o ten mecz ; o
0
discosuperstars
http://rojadirecta.com/
tutaj wejdź wybierz mecz który Cię interesuje i masz masę linków.
0
no nie wierze ; d
kibicuje realowi a bardziej wierze w Barcelone niż wy jeżeli chodzi o ten mecz ; o
0
Mamy remis :)
0
Panowie bądźcie obiektywni :) Ronaldo lepiej wykonuje wolne.
Gratuluje i powodzenia :)
0
Gratuluję :) Liczę na to, że Messi zdobędzie Hattrick'a :)
0
Powodzenia Barcelono! ;) Mam nadzieję, że mimo niekorzystnego wyniku uda się im wygrać ten mecz i walka o mistrzostwo będzie ciekawsza. :)