0

Gratuluję :) Liczę na to, że Messi zdobędzie Hattrick'a :)

0

Panowie bądźcie obiektywni :) Ronaldo lepiej wykonuje wolne.

Gratuluje i powodzenia :)

0

Mamy remis :)

0

no nie wierze ; d

kibicuje realowi a bardziej wierze w Barcelone niż wy jeżeli chodzi o ten mecz ; o

0

discosuperstars

http://rojadirecta.com/

tutaj wejdź wybierz mecz który Cię interesuje i masz masę linków.

0

Powodzenia Barcelono! ;) Mam nadzieję, że mimo niekorzystnego wyniku uda się im wygrać ten mecz i walka o mistrzostwo będzie ciekawsza. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?