przestańcie z tym pierdzieleniem że sędzia był niesprawiedliwy. A pamiętacie takiego gościa jak Tom Henning Ovrebo? Ten łysol pozbawił Chelsea finału LM a może nawet wygranej w całej edycji. A z kim to było? Z Barcą i nie podyktował wtedy trzech jedenastek. Po prostu ubolewacie nad czymś takim a sami nie widzicie tego że niesprawiedliwie traktuje się waszego przeciwnika. Ale tu są visca .
Dwa lata temu nienawidziliście laporty a teraz stał się waszym bogiem. Widać że jesteście sezonowcami.
przestańcie z tym pierdzieleniem że sędzia był niesprawiedliwy. A pamiętacie takiego gościa jak Tom Henning Ovrebo? Ten łysol pozbawił Chelsea finału LM a może nawet wygranej w całej edycji. A z kim to było? Z Barcą i nie podyktował wtedy trzech jedenastek. Po prostu ubolewacie nad czymś takim a sami nie widzicie tego że niesprawiedliwie traktuje się waszego przeciwnika. Ale tu są visca .
Dwa lata temu nienawidziliście laporty a teraz stał się waszym bogiem. Widać że jesteście sezonowcami.
będzie miał kim Ronaldo kręcić hah. A tak a propos to 25 mln. to skandalicznie wysoka cena i czego wasz śmieszny Laporta sie nic nie odzywa. Ide na skarge do biskupa barcelony, że wydajecie takie sumy.
Komentarze
0
święty Ibrahimowiciu MÓDL SIĘ ZA NAMI!
przestańcie z tym pierdzieleniem że sędzia był niesprawiedliwy. A pamiętacie takiego gościa jak Tom Henning Ovrebo? Ten łysol pozbawił Chelsea finału LM a może nawet wygranej w całej edycji. A z kim to było? Z Barcą i nie podyktował wtedy trzech jedenastek. Po prostu ubolewacie nad czymś takim a sami nie widzicie tego że niesprawiedliwie traktuje się waszego przeciwnika. Ale tu są visca .
Dwa lata temu nienawidziliście laporty a teraz stał się waszym bogiem. Widać że jesteście sezonowcami.
HALA MADRID
0
BAN!
0
moim zdaniem to real wygra! pellegrini to dobry taktyk i wykorzystuje każdą wadę rywala
0
ale nie cierpiał z twojego powodu! zobaczymy czy taki mądry będziesz na boisku
0
oj visca dzieci!
0
święty Ibrahimowiciu MÓDL SIĘ ZA NAMI!
przestańcie z tym pierdzieleniem że sędzia był niesprawiedliwy. A pamiętacie takiego gościa jak Tom Henning Ovrebo? Ten łysol pozbawił Chelsea finału LM a może nawet wygranej w całej edycji. A z kim to było? Z Barcą i nie podyktował wtedy trzech jedenastek. Po prostu ubolewacie nad czymś takim a sami nie widzicie tego że niesprawiedliwie traktuje się waszego przeciwnika. Ale tu są visca .
Dwa lata temu nienawidziliście laporty a teraz stał się waszym bogiem. Widać że jesteście sezonowcami.
HALA MADRID
0
ale nie cierpiał z twojego powodu! zobaczymy czy taki mądry będziesz na boisku
0
moim zdaniem to real wygra! pellegrini to dobry taktyk i wykorzystuje każdą wadę rywala
0
będzie miał kim Ronaldo kręcić hah. A tak a propos to 25 mln. to skandalicznie wysoka cena i czego wasz śmieszny Laporta sie nic nie odzywa. Ide na skarge do biskupa barcelony, że wydajecie takie sumy.
HALA MADRID !!!
0
A ja jestem spokojny bo dostanie Barcelonka po tyłeczku hat tricka zemsty od Eto'o