0

święty Ibrahimowiciu MÓDL SIĘ ZA NAMI!

przestańcie z tym pierdzieleniem że sędzia był niesprawiedliwy. A pamiętacie takiego gościa jak Tom Henning Ovrebo? Ten łysol pozbawił Chelsea finału LM a może nawet wygranej w całej edycji. A z kim to było? Z Barcą i nie podyktował wtedy trzech jedenastek. Po prostu ubolewacie nad czymś takim a sami nie widzicie tego że niesprawiedliwie traktuje się waszego przeciwnika. Ale tu są visca .

Dwa lata temu nienawidziliście laporty a teraz stał się waszym bogiem. Widać że jesteście sezonowcami.

HALA MADRID

0

BAN!

0

moim zdaniem to real wygra! pellegrini to dobry taktyk i wykorzystuje każdą wadę rywala

0

ale nie cierpiał z twojego powodu! zobaczymy czy taki mądry będziesz na boisku

0

oj visca dzieci!

0

A ja jestem spokojny bo dostanie Barcelonka po tyłeczku hat tricka zemsty od Eto'o

0

będzie miał kim Ronaldo kręcić hah. A tak a propos to 25 mln. to skandalicznie wysoka cena i czego wasz śmieszny Laporta sie nic nie odzywa. Ide na skarge do biskupa barcelony, że wydajecie takie sumy.

HALA MADRID !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?