13 września 2015, 14:34
0
Tupek więcej luzu a nie spinasz się przed tym kompem pożartować już nie można trochę dystansu nie zaszkodzi.
13 września 2015, 14:28
13 września 2015, 14:19
wczoraj mogliśmy prowadzić 0:2 do przerwy bez messiego ale gryzoń i model z Brazylii nie strzelili ;) a wiadomo już co z Vermalenem??
8 września 2015, 12:38
1
3 czerwca 2015, 11:04
a jak wygra puchar Santiago Bernabeu chyba kibice i piłkarze staną za Benitezem żeby został jak myślisz? :D
27 maja 2015, 21:54
może ktoś mi powie jak to jest z KMŚ które odbywają się w grudniu kto w nich z Europy gra zwycięzca Ligi Mistrzów czy Superpucharu Europy rozgrywanego w sierpniu ??
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Tupek więcej luzu a nie spinasz się przed tym kompem pożartować już nie można trochę dystansu nie zaszkodzi.
0
0
wczoraj mogliśmy prowadzić 0:2 do przerwy bez messiego ale gryzoń i model z Brazylii nie strzelili ;) a wiadomo już co z Vermalenem??
1
0
a jak wygra puchar Santiago Bernabeu chyba kibice i piłkarze staną za Benitezem żeby został jak myślisz? :D
1
0
wczoraj mogliśmy prowadzić 0:2 do przerwy bez messiego ale gryzoń i model z Brazylii nie strzelili ;) a wiadomo już co z Vermalenem??
0
może ktoś mi powie jak to jest z KMŚ które odbywają się w grudniu kto w nich z Europy gra zwycięzca Ligi Mistrzów czy Superpucharu Europy rozgrywanego w sierpniu ??
0
0
Tupek więcej luzu a nie spinasz się przed tym kompem pożartować już nie można trochę dystansu nie zaszkodzi.