0

Tupek więcej luzu a nie spinasz się przed tym kompem pożartować już nie można trochę dystansu nie zaszkodzi.

0

0

wczoraj mogliśmy prowadzić 0:2 do przerwy bez messiego ale gryzoń i model z Brazylii nie strzelili ;) a wiadomo już co z Vermalenem??

1

0

a jak wygra puchar Santiago Bernabeu chyba kibice i piłkarze staną za Benitezem żeby został jak myślisz? :D

0

może ktoś mi powie jak to jest z KMŚ które odbywają się w grudniu kto w nich z Europy gra zwycięzca Ligi Mistrzów czy Superpucharu Europy rozgrywanego w sierpniu ??

0

dlatego napisałem jeśli chcą zgarnąc tryplet w 2015 to musza wygrac superpuchar Włoch to będą mieć w 2015 roku 3 puchary bo barca sięga po LM pozdrawiam ciepło :)

0

Juve ma już dublet i final LM a jak chcą zgarnąć tryplet w 2015 to niech wygrają superpuchar Włoch ;)

0

a ile juz mają goli MNS?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?