halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak swoją drogą dlaczego Wojtek nie może grać w długim rękawie?
11
Piękne czasy gdy padały tu stwierdzenia Fati> Vini
1
@Piotr,1985 mają grać 60 spotkań w sezonie?
0
4.3 mogło być. Wyglądałoby to lepiej. Dobra. Lecimy dalej. Regeneracja. Odpoczynek i jazda
0
4 bramy.... No ok od topowych drużyn. Ale od..........
0
Omg. Ale brama
0
No to będzie ten rekord czy nie. Dawać!
0
Wojtek is comming
0
Co z tymi badaniami Wojtka? Ktoś coś wie?
1
@MysticCat ja tam polecam wyjazd na własną rękę. Wszystko mega łatwe do ogarnięcia
1
@Kamiloos inne kolory skóry niż białe mają przywileje
0
A gdzie kartka dla pajaca??? Za symulke
1
@FLYP nie przeszkadza. Ważne żeby nie było reklam, info itp
0
@pikass14 ciągle reklamy
0
Czy polecicie jakas stronę gdzie można posłuchać radio bezpłatnie. Zależy mi na tym aby nie było reklam, wywiadów, info itp. Sama muzyka ( żadne Spotify itp)
0
@Panpiwkarz Mój kolega złapał klątwę mimo brania leków. Ale mimo wszystko warto brać w takie rejony
1
@dadan1990 lg ma spoko piloty. Oled kozak. Ale pamiętaj o dbaniu o matrycę tzw czyszczenie w ustawieniach i że lubią się wypalać. Jeśli chodzi o Samsunga do 5 tys. Koniecznie weź pod uwagę nowa serie DAT.
QE55Q80DAT.
Podane masz 65 w zestawieniu, to z jakiej odległości będziesz grał, oglądał?
0
Gość propowokuje nie tylko na boisku ale poza nim. Robi głupie gesty, czy mówi nielogiczne słowa. Domaga się żeby nie było rasizmu. Dziwny przypadek że nikt tak nie wyolbrzymia wszystkiego jak właśnie on. Dziwne, że inni czarni nie mają takiego problemu. A jeśli mają, to nie robią tego na skalę światową. Zawsze w złości ktoś coś może powiedzieć źle o innych, niezależnie od wyglądu
3
Gdyby Spotify było w kolorze niebieskim to byłaby 11/10
0
Ale rekin wszedł auuuu
0
Czy byśmy w tym sezonie zyskali 'transfer' Raphy
0
Rapha odżył? Co się zmieniło?
2
Barcelonie tak strasznie brakowało tych piłek prostopadłych. Masakra. Piekna Barcelono oby tak dalej
1
Co za debiut! Olmoooooooo
4
@Smecik10 kupuj zawsze na oficjalnej stronie Barcy
1
@Nefir no tak bo trzeba umniejszać kogoś xd
Ps.z dupy porównanie i małosmieszne. Ale walić real. Nie ma co się na nich oglądać
0
@_kamil93_ tekst gotowy. Skopiuj i wyślij maila do canal plus
2
@maroon a bramka w Warszawie?
4
Co za pajac ten sędzia. Weźcie to wyjebcie
2
Zasłużył na brameczke. Brawooooooo