halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barcaa12 bo ten gil to debil
0
Lewy ładuj bramę. Go go go
2
Ta kurwa jebana jak zwykle w formie. Gdzie chuju gwizdasz
1
@Hajny co zrobi?
0
No cóż należał się
1
@FcPortoFan1999 lion
1
@betonito tu mają jedne i te same zdjęcia. Nie wgrywają nic nowego. Spójrz na Faye, Flicka czy na każdy jeden artykuł z zdjęciem zawodnika czy trenera. Ba nawet Tebas od lat ten sam. Nie wysilaja się za specjalnie żeby dać coś nowego. Tylko wiecznie smutne te same gęby
2
Spieprzyliscie nam poniedziałek!!!
2
Komentarz usunięty
0
Teraz real nie będzie biały a czarny. Tak w sumie...
2
@Katalonik97 białe ściery grali głównie na farcie, gdzie bramka decydujące padała w okolicach 80 - 94 minucie
0
@AmigoBlancos boli? Iks de
0
@AmigoBlancos na notatniku nie ma o czym pogadać?
0
Potrzebujemy napadziora. Kto za lewego mógłby być najlepszy waszym zdaniem? Jakaś dobra 9
0
Gdzie polecacie wykupić możliwość oglądania gry Barcy. Eleven i Canal Plus? Gdzie najkorzystniej? Jak coś to też można na pw napisać
0
Fakty są takie że biali mają puchar. A my nawet nie mamy swojego tymbarka. Szkoda
0
@sidi12843 szkoda oglądać nudny mecz 3h
0
Calma!
Zgarniamy puchary ważniejsze w tym sezonie i do widzenia ;p
0
@ViscaelBarca2007 zapomniałeś,i trener out
0
@misterio wina wuefisty norma
2
Dawać jeszcze jedna
3
Skoro zapraszamy ich do siebie, o nasz puchar. To głupio im go nie dać
0
@insp1re Honda civi lub Hyundai i30
1
Ja tylko proszę o zespół który będzie wygrywał puchary. Jeśli to będzie to ta drużyna która mamy, to człowiek będzie jeszcze szczęśliwszy
0
Ale ten don kasjo jest zenujacy
0
@tristan87 w końcu policja się do czegoś przydała
0
@Panda46 on wiedział............
1
Chłop co ładuje z 25m. Ja tylko podkreślę zawodnik Barcelony... Poezja
0
@fur_Deutschland mnie też
0
Jeszcze bambus trafił. Masakra. Juz nie ma kto?