1

@Barcaa12 bo ten gil to debil

0

Lewy ładuj bramę. Go go go

2

Ta kurwa jebana jak zwykle w formie. Gdzie chuju gwizdasz

1

@Hajny co zrobi?

0

No cóż należał się

1

1

@betonito tu mają jedne i te same zdjęcia. Nie wgrywają nic nowego. Spójrz na Faye, Flicka czy na każdy jeden artykuł z zdjęciem zawodnika czy trenera. Ba nawet Tebas od lat ten sam. Nie wysilaja się za specjalnie żeby dać coś nowego. Tylko wiecznie smutne te same gęby

2

Spieprzyliscie nam poniedziałek!!!

2

Komentarz usunięty

0

Teraz real nie będzie biały a czarny. Tak w sumie...

2

@Katalonik97 białe ściery grali głównie na farcie, gdzie bramka decydujące padała w okolicach 80 - 94 minucie

0

@AmigoBlancos boli? Iks de

0

@AmigoBlancos na notatniku nie ma o czym pogadać?

0

Potrzebujemy napadziora. Kto za lewego mógłby być najlepszy waszym zdaniem? Jakaś dobra 9

0

Gdzie polecacie wykupić możliwość oglądania gry Barcy. Eleven i Canal Plus? Gdzie najkorzystniej? Jak coś to też można na pw napisać

0

Fakty są takie że biali mają puchar. A my nawet nie mamy swojego tymbarka. Szkoda

0

@sidi12843 szkoda oglądać nudny mecz 3h

0

Calma!
Zgarniamy puchary ważniejsze w tym sezonie i do widzenia ;p

0

@ViscaelBarca2007 zapomniałeś,i trener out

0

@misterio wina wuefisty norma

2

Dawać jeszcze jedna

3

Skoro zapraszamy ich do siebie, o nasz puchar. To głupio im go nie dać

0

@insp1re Honda civi lub Hyundai i30

1

Ja tylko proszę o zespół który będzie wygrywał puchary. Jeśli to będzie to ta drużyna która mamy, to człowiek będzie jeszcze szczęśliwszy

0

Ale ten don kasjo jest zenujacy

0

@tristan87 w końcu policja się do czegoś przydała

0

@Panda46 on wiedział............

1

Chłop co ładuje z 25m. Ja tylko podkreślę zawodnik Barcelony... Poezja

0

@fur_Deutschland mnie też

0

Jeszcze bambus trafił. Masakra. Juz nie ma kto?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?