Jestem kibicem Barcelony i zawsze będę im kibicować zawsze nie ważne jaki wynik. Ale muszę przyznać że to co gra Asensio w Realu to pełen szacunek... :-)
W grupie A było pewne że Kamerun pojedzie do domu, ale że Hiszpania to mało kto obstawiał, ale pokazali że nic nie grają i najwyższa pora jechać do domu :-)
Ale i tak w całym artykule najbardziej spodobał mi się ten fragment : "Polskim zwyczajem czeka ich jeszcze mecz o honor z Australią." .
Jestem kibicem Barcelony i zawsze będę im kibicować zawsze nie ważne jaki wynik. Ale muszę przyznać że to co gra Asensio w Realu to pełen szacunek... :-)
Komentarze
0
Jestem kibicem Barcelony i zawsze będę im kibicować zawsze nie ważne jaki wynik. Ale muszę przyznać że to co gra Asensio w Realu to pełen szacunek... :-)
1
0
A gdzie można znaleźć listę tych kanałów?
0
Jest gdzieś transmisja w TV tego meczu?
1
Jest kilka naprawdę ładnych bramek :-)
10
Tutaj macie wszystkie bramki Suareza w PL w sezonie 2013/2014 gdyby ktoś chciał sobie pooglądać ;-)
4
W grupie A było pewne że Kamerun pojedzie do domu, ale że Hiszpania to mało kto obstawiał, ale pokazali że nic nie grają i najwyższa pora jechać do domu :-)
Ale i tak w całym artykule najbardziej spodobał mi się ten fragment : "Polskim zwyczajem czeka ich jeszcze mecz o honor z Australią." .
1
Jest kilka naprawdę ładnych bramek :-)
1
0
Jestem kibicem Barcelony i zawsze będę im kibicować zawsze nie ważne jaki wynik. Ale muszę przyznać że to co gra Asensio w Realu to pełen szacunek... :-)