O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2004r

Statystyki

  • Dni w serwisie 4723
  • Liczba komentarzy 30
  • Polecenia 16

Komentarze

0

Jestem kibicem Barcelony i zawsze będę im kibicować zawsze nie ważne jaki wynik. Ale muszę przyznać że to co gra Asensio w Realu to pełen szacunek... :-)

1

0

A gdzie można znaleźć listę tych kanałów?

0

Jest gdzieś transmisja w TV tego meczu?

1

Jest kilka naprawdę ładnych bramek :-)

Zobacz wszystkie

10


Tutaj macie wszystkie bramki Suareza w PL w sezonie 2013/2014 gdyby ktoś chciał sobie pooglądać ;-)

4

W grupie A było pewne że Kamerun pojedzie do domu, ale że Hiszpania to mało kto obstawiał, ale pokazali że nic nie grają i najwyższa pora jechać do domu :-)
Ale i tak w całym artykule najbardziej spodobał mi się ten fragment : "Polskim zwyczajem czeka ich jeszcze mecz o honor z Australią." .

1

Jest kilka naprawdę ładnych bramek :-)

1

0

Jestem kibicem Barcelony i zawsze będę im kibicować zawsze nie ważne jaki wynik. Ale muszę przyznać że to co gra Asensio w Realu to pełen szacunek... :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?