hanasiek92
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jestem kibicem Barcelony i zawsze będę im kibicować zawsze nie ważne jaki wynik. Ale muszę przyznać że to co gra Asensio w Realu to pełen szacunek... :-)
1
0
A gdzie można znaleźć listę tych kanałów?
0
Jest gdzieś transmisja w TV tego meczu?
1
Jest kilka naprawdę ładnych bramek :-)
10
Tutaj macie wszystkie bramki Suareza w PL w sezonie 2013/2014 gdyby ktoś chciał sobie pooglądać ;-)
4
W grupie A było pewne że Kamerun pojedzie do domu, ale że Hiszpania to mało kto obstawiał, ale pokazali że nic nie grają i najwyższa pora jechać do domu :-)
Ale i tak w całym artykule najbardziej spodobał mi się ten fragment : "Polskim zwyczajem czeka ich jeszcze mecz o honor z Australią." .
0
Nasz zarząd mnie zadziwia... Dlaczego chcą sprzedać Alexisa, skoro Pedro jest o wiele słabszy.... Alexis może i czasami ma słabsze mecze, ale ogólnie gra dobrze strzela bramki w ważnych meczach i powinien zostać. Co do Cesca, dałbym mu szansę za Xaviego, bo jak Cesc się odnajdzie w końcu na jednej pozycji a nie będzie przestawiany 100 razy to będzie grał dobrze co już kilka razy pokazał. A co do Daniego Alvesa to zgadzam się co do sprzedaży przynajmniej będzie mniejsza statystyka nieudanych dośrodkowań :-D
0
Po pierwsze zapewne to jest plotka, po drugie skoro Barcelona ma już na 99% podpisany kontrakt z ter Stegenem to po co nam Courtois? Byłaby to ogromna strata dla któregoś z tych młodych chłopaków. Jeden i drugi jak na swój wiek prezentują bardzo wysoki poziom, więc nie ma sensu kupować ich obu. Wolałbym osobiście Courtois, ale ter Stegena też przyjmę z otwartymi rękoma bo jest to też bardzo dobry bramkarz :-)
0
Ktoś mi powie dlaczego Dani Alves po raz kolejny ma celownik ustawiony "w niebo"?:-D
0
Ser radamer jest mniej dziurawy niż nasza obrona...
0
Problemem w dzisiejszym meczu jest to że Barcelona kontroluje grę, Barcelona przeważa, ale też Barcelona remisuje. Czemu na 15 sytuacji bramkowych są tylko 3 strzały na bramkę przeciwnika? Znowu od bramki Alexisa jest zabawa pt. Wejdźmy z piłką do bramki zamiast dobijmy szybko przeciwnika skoro mamy aż tak dużą przewagę...
0
I ja się pytam czy nie można częściej próbować strzałów z dystansu zamiast próbować wejść z piłką do bramki ;-)?
0
Oooo ;-) była aktualizacja bo mam nagle 69 punkcików :-D
0
Ktoś mi wytłumaczy jak oni naliczają te punkty? Cr7 ma u mnie podliczone jedynie 2 gole oraz to że grał 60+ minut. A co z 3 bramką oraz asystą?
0
Wiesz nie ma się co dziwić, dopiero się skończyły mecze i ludzie z całego świata wchodzą na tę stronę więc serwer nie wytrzymuje takiego obciążenia ;-)
0
48 punktów :-D muszę przyznać że dobrze mi poszło jak na 1 dzień :-D
0
Jak wszyscy się chwalą to ja też to zrobię :-)
Courtois
Alaba, David Luiz, Thiago Silva,Mangala
Ozil, Pirlo, Isco,Oscar
Ronaldo, Aubameyang
0
Priorytetem jest obrońca. Następny priorytet to w końcu ustalenie kogoś na zastępce Xaviego, bo widać że Generał ma mecze dobre ale ostatnimi czasu nie za bardzo mu idzie. Bramkarz to jest dopiero kwestia do rozwiązania osobiście bardzo chętnie zobaczyłbym Casillasa w Barcy ale wiem że to jest jak czekanie na cud. Gdyby jednak chodziło o sprowadzenie napastnika, to po pierwsze musiałby to być porządny i napastnik z prawdziwego zdarzenia, po drugie prze takiej opcji Pedro do sprzedaży ;-))
0
Według mnie Xavi do zmiany niestety nasz Generał nie pokazuje nic w dzisiejszym meczu...
0
Fabregas zdecydowanie powinien grać jako pomocnik a nie jako "fałszywa 9" widać że jest w formie i na pewno wniósłby wtedy dużo do gry Barcelony...
0
Osobiście wpuściłbym Tello do przodu za Pedro. Szkoda że nie ma możliwości rotacji w obronie, bo Alba to co wyprawia ostatnimi czasy na boisku to jest wręcz śmiesznie żałosne. A Fabregas widzę że znowu z przodu... Ciekawe jakby się zaprezentował na pomocy zamiast powiedzmy Xaviego... ;-)
0
Jest i Neymar ;-)
0
Genialna bramka Davida Villi ;-)
0
[IMG]http://i43.tinypic.com/2n86lk.jpg[/IMG]
0
No teraz Tata ma problem z wybraniem wyjściowej 11 szczególnie jeśli chodzi o linię pomocy. 3 genialnych pomocników Xavi, Iniesta i Cesc. Każdy ma swój indywidualny repertuar zagrań, każdy potrafi zaczarować piłkę a jednak trzeba wybrać dwóch z tych trzech. Jeśli chodzi o napastników to Alexis i Pedro zaczęli sezon od mocnego uderzenia więc zasłużyli sobie na miejsce w 1 składzie. A co do Neymara to tak czy siak wejdzie w końcu na boisko, na wszystko przyjdzie czas.
0
Według mnie, zakup Luiza powinien być priorytetem. Wiadomo od dawien dawna że Barcelona cierpi na braki w obronie więc zakup środkowego obrońcy jest konieczny. Luiz ma dopiero 26 lat co oznacza, że jest w najlepszym okresie swojej kariery, i spokojnie przez dobre 5 lat będzie grał na bardzo wysokim poziomie. Więc skoro dla Barcelony nie liczy się czy wyda na zakup obrońcy 30 czy 40mln , powinna negocjować zakup Davida Luiza aż do skutku, czyli aż do momentu aż Chelsea go puści. Na tym transferze na pewno nie stracimy, a luka na środku obrony zostanie zapełniona na dobrych kilka sezonów więc według mnie się opłaca ;-)
0
Kwestia jest tego na ile negocjatorzy Barcy są w stanie zbić kwotę 46 mln w trakcie negocjacji ;-) i od tego jak uważają taką dają początkową ofertę by potem ją stopniowo podwyższać ;-) możliwe że negocjatorzy z barcy uważają że Luiz przejdzie za 35-40 mln i w takim przypadku po 5mln-7,5mln w ofercie dodawać i dzięki temu może uda im się sporo z tych 46mln ale nie wiem to jest tylko moja opinia oni robią to co uznają za słuszne ;-)
0
Według mnie bardzo dobre podejście do negocjacji. Wiadomo że Chelsea nie puści Luiza za 25 mln , ale to początek negocjacji wiadome jest że jak klub jest zdeterminowany by zawodnika kupić to na jednej ofercie odrzuconej się nie skończy. Niby Luiz wyceniany jest na 46mln, ale może Chelsea zgodzi się na 40mln zaproponowane przy 3-4 ofercie. W innym przypadku gdyby Barcelona złożyła od razu 46 mln to Chelsea mogłaby pomyśleć że skoro dają tyle to mogą dać jeszcze kilka mln więcej ;-) Tak działa polityka negocjacji trzeba to robić rozsądnie, a możliwe że się uda trochę utargować.
0
Patrząc obiektywnie, Barca grała przez długi okres czasu ten mecz na chodząco, Messi połowę swojego występu przechodził po boisku, Montoya występ tragiczny nie ma co komentować tego nawet same błędy ,biedny Neymar odkąd wszedł to został przekopany kilka razy, Alexis coś tam się miotał ale do momentu asysty za dużo mu nie wychodziło . Remis jak na Barcelonę jest słabym wynikiem, ale nie można zapominać że był to jedynie sparing i grał skład Barcy taki jaki grał. Na plus gra Lechii bo chłopaki naprawdę pokazali że coś umieją kopać w piłkę i grają z zaangażowaniem w przeciwieństwie do naszej kadry reprezentacyjnej.