0

Eto'o podczas świętowania mówił ze jest strasznie zmęczony i nie ma już na nic sił, dlatego nie chciał zabierać głosu .

0



*

Dodano: 2009-06-15 17:13:10, autor: Kid A

zapomnieliście o

"Jego IQ jest równe 70"

Twoje nie wiele wiecej .

0

Dodano: 2009-06-15 10:53:09, autor: Barca7474 Moderacja

Zaczyna mnie to denerwowac powoli słysze tylko go wy niechcieli kupic a dotej pory nikogo nie kupili ciekawe co pan szanowny laporta zrobił z pieniedzmy za wygrana lige mistrzów niech szybko kupuje riberego bo kupi go Peres i dostaniem lanie od Real w tym sezonie

Hahahah ! Post Roku !

0

Co ku@#@ ? Ta dołóżmy im jeszcze Inieste i Messiego !!

0

A drugie miejsce to nie sukces ?

0



*

Dodano: 2009-06-06 14:50:01, autor: masq Moderacja

Ibra 23 asysty , Eto'o 1 xD

Ibra 10 Eto'o 6 - tak sie statystyki przedstawiaja.

0



*

Dodano: 2009-05-28 23:39:11, autor: shanhaevel Moderacja

robokochambarce

No i Eto'o nie chciał wyjść do przemowy :P

To stan przed 90tys i coś powiedz w dodatku jak przed Toba wszystko juz powiedzieli :P .

0

Coś pięknego !

0

Ban!

0

Dodano: 2009-05-28 21:13:45, autor: stefanuber Moderacja

beznicku jak tak samo.. Bylem szczesliwy.. Do rana.. kiedy sie dowiedzialem o tym incydencie.. Chumor mi sie schrzanil ;/ Nawet juz sie nie cieszylem ze barsa wygrala...

Codziennie w Afryce umierają dzieci z głodu i co codziennie masz schrzaniony humor ? Szkoda mi, bo jakby nie było tacy sami kibice jak My, ale takie jest życie .... niestety !

0

Dodano: 2009-05-28 21:10:47, autor: beznicku11 Moderacja

kurwa jak wy mozecie sie cieszyc? ja juz sie wogole nie ciesze z tej potrojnej korony, moglo by jej wogole nie byc...nic nie jest cennneijsze od ludzkeigo zycia!

Kurwa a jaki my mamy wpływ na to. Szkoda mi tych ludzi, ale nasze żal niczego nie zmieni .

0

Dodano: 2009-05-28 21:10:47, autor: beznicku11 Moderacja

kurwa jak wy mozecie sie cieszyc? ja juz sie wogole nie ciesze z tej potrojnej korony, moglo by jej wogole nie byc...nic nie jest cennneijsze od ludzkeigo zycia!

Kurwa a jaki my mamy wpływ na to. Szkoda mi tych ludzi, ale nasze żal niczego nie zmieni .

0

Ehee śmieszne takie gadanie, jakby nie potrafił się pogodzić, że tak młody trener zdobywa potrójna koronę . Przecież Pep nie powiedział, że jest najlepszy, baa wyróżnia go pokora, więc nie wiem co ma na celu taka gadka ....

0

Flaga wywieszona !

0

Canal Plus pojawił się dużo wcześniej, ja jestem z Cyfra od początku a był to rok 1998.

0



*

Dodano: 2009-05-21 21:51:32, autor: aboutreka

"Proszę nie nazywać tego ligą angielska, ostatnie wyniki ich reprezentacji pokazują poziom piłki u Anglików. " haha przesledz wyniki reprezentacji Anglii z ostatniego okresu i nie pisz glupot, Euro to nie wszystko. reprezentacja Hiszpanii az do Euro 2008 co wielka impreze zawodzili - (grali jak nigdy przegrywali jak zawsze) co nie znaczylo ze na poczatki 21 wieku liga hiszpanska (tylko z nazwy) nie byla najlepsza na swiecie. Premiership jest lepsza od La Ligi czy sie to komus podoba czy nie, LM dobitnie to pokazuje - ostatnie kilka sezonow

Najpierw piszesz o teraźniejszości, a później, że to o niczym nie świadczy ......

W lidze angielskiej jest tylu świetnych graczy, że reprezentacja, aż ma problem w wyborze bramkarza do kadry :D ...

Zresztą nie ma to jak sprzedać całą ligę Romkowi(Ruskim), Arabom i czy kolegom z USA ...

0

Dodano: 2009-05-21 20:57:41, autor: aboutreka Moderacja

nie zapominajmy ze La Liga to nie jest najlepsza liga na swiecie, byla nia kilka lat temu, teraz juz nie jest.

A która jest lepsza ? Liga cudzoziemców ? Proszę nie nazywać tego ligą angielska, ostatnie wyniki ich reprezentacji pokazują poziom piłki u Anglików.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?